Farkli doktorda haftalar birbirini tutmyor yardim edin

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Esra gümüş tarafından oluşturulan Farkli doktorda haftalar birbirini tutmyor yardim edin başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,803 kez görüntülenmiş, 26 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Farkli doktorda haftalar birbirini tutmyor yardim edin
Konbuyu başlatan Esra gümüş
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nazlıgül

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Bunun senin hamileliğinle ilgisi yok her ultrason cihazının ölçümleri farklı ve özellikle devlet hastaneleri o cihazın ölçümünü baz alıyo son adet tarihine göre hesaplamayı yaparsan en doğrusu o olur bende devlete her gittiğimde iki hafta özel de bi hafta fazla söylüyorlardı bi uzmanla görüştüm cihazlardan kaynaklanıyor sen son adet tarihine göre hesapla dedi her ultrason cihazının yazılımı farklıymış
Yani son adet tarihi iyiymiş bizede soruyorlar son adet tarihi ne diye yinede haftalarla ilgili kafa karıştıyorlar

Esra gümüş

Kayıtlı Üye
rank
Bunun senin hamileliğinle ilgisi yok her ultrason cihazının ölçümleri farklı ve özellikle devlet hastaneleri o cihazın ölçümünü baz alıyo son adet tarihine göre hesaplamayı yaparsan en doğrusu o olur bende devlete her gittiğimde iki hafta özel de bi hafta fazla söylüyorlardı bi uzmanla görüştüm cihazlardan kaynaklanıyor sen son adet tarihine göre hesapla dedi her ultrason cihazının yazılımı farklıymış
Ya bide zaten ben bu
Yani son adet tarihi iyiymiş bizede soruyorlar son adet tarihi ne diye yinede haftalarla ilgili kafa karıştıyorlar
Aynen oyle ya ama ben yinede son adet tarihine gore gidicem galiba

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Benim de öyle çok karışıyordu tarama testinde tetanoz aşısında şeker testinde hani belli tetkikler haftaya göre yapılıyo sonuçta gittiğim uzman öyle söyleyince rahatladım son adet tarihine göre hesaplayıp takip ediyorum

Esra gümüş

Kayıtlı Üye
rank
Benim de öyle çok karışıyordu tarama testinde tetanoz aşısında şeker testinde hani belli tetkikler haftaya göre yapılıyo sonuçta gittiğim uzman öyle söyleyince rahatladım son adet tarihine göre hesaplayıp takip ediyorum
Zaten ilk gidildiginde de son adet tarihini sorup ona gore kayip yapip takipe almyorlarmi yani niye boyle karmsasik bi hal alyor sonradan hic anlamyorm

iki kiz iki oğlan annesi

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kizlar son adet tarihim e gore 31 haftalık hamileyim ama dewlette surekli dokyor degidtifi icin hafta olarak hep geriden soyluyorlar bugün gittim 29 dediler sizde de oldumj acaba
Benim ilk gebeligimde bebeğe 1 ay küçük gorunuyo dediler doğumu yaptım herşey normal di cokta takma böyle şeyleri yanılma payı olabilir çünkü ikinci gebeligimde de cocugun beyninde kist var down sendromlu olur sonlandiralim hamileliği dediler ben kabul etmedim sağlıklı bir dogumum oldu

Esra gümüş

Kayıtlı Üye
rank
Benim ilk gebeligimde bebeğe 1 ay küçük gorunuyo dediler doğumu yaptım herşey normal di cokta takma böyle şeyleri yanılma payı olabilir çünkü ikinci gebeligimde de cocugun beyninde kist var down sendromlu olur sonlandiralim hamileliği dediler ben kabul etmedim sağlıklı bir dogumum oldu
Haklisin aynen ama insan endişeleniyor yine ya

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar