Farkli doktorda haftalar birbirini tutmyor yardim edin

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Esra gümüş tarafından oluşturulan Farkli doktorda haftalar birbirini tutmyor yardim edin başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,804 kez görüntülenmiş, 26 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Farkli doktorda haftalar birbirini tutmyor yardim edin
Konbuyu başlatan Esra gümüş
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nazlıgül

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kizlar son adet tarihim e gore 31 haftalık hamileyim ama dewlette surekli dokyor degidtifi icin hafta olarak hep geriden soyluyorlar bugün gittim 29 dediler sizde de oldumj acaba
Canım ultrason ile son adet tarihi arasında fark olabiliyor 1 2 haftalık farkı sorun olarak görmüyor drlar merak etme cihazdan kaynaklı da olabilir

Vuslat tır

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kizlar son adet tarihim e gore 31 haftalık hamileyim ama dewlette surekli dokyor degidtifi icin hafta olarak hep geriden soyluyorlar bugün gittim 29 dediler sizde de oldumj acaba
Hiç kafana takma canım
Banada öyle dedi doktor lar ilk duyduğumda çok ağladım korktum
Boşuna ağlayıp kokmuşum
Şimdi doğum yaptim Çok şükür bebeğim iyi
Sağlıklı Şükürler olsun

Nazlıgül

Kayıtlı Üye
rank
Canım sabit Doktor bul ve ona git bende farklı doktora gittim aynı sorunla karşılaştım çocuğun kaç haftalık olduğunu yanlış söylediler

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar