Farmasi aileme katılmak isteyen varmı mutlaka okuyun 😀

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Üyelerin Ürün Satış Bölümü kategorisinde Yiğit&Yusuf bebişin annsi tarafından oluşturulan Farmasi aileme katılmak isteyen varmı mutlaka okuyun 😀 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 516 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Üyelerin Ürün Satış Bölümü
Konu Başlığı Farmasi aileme katılmak isteyen varmı mutlaka okuyun 😀
Konbuyu başlatan Yiğit&Yusuf bebişin annsi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Yiğit&Yusuf bebişin annsi

Yiğit&Yusuf bebişin annsi

💜💜💜💜💜💜
rank
Merhaba kizlar farmasi aileme katılıp benle kazanmak istiyorsanız hemen iletişime gecelim
Simdi kisaca soyle anlatayim ücretsiz uye oluyorsunuz satış zorunlulugu yok benim uyelerimi wp grubumuza alıyoruz gruplarda her ay çeşitli cekilisler var tesvik hediyelerimiz var farmasi aileme katilip 100 puan toplayan herkese katalog ve tester destegi sagliyorum ben bu ay uye oldum hic cevrem yojtu ama sadece iki haftada 535 tl lik satis yaptim bana nemi kazandirdi 100 tl elden kazanc 2 tane sampuan 2 tane masaj jeli bir tane hassas ciltlere ozel sabun 1 tane zen mascara bir dis macunu💪 bunları sadece bu ay hediye olarak aldim ve sadece iki haftada bunun disinda bir suru arkadaş tatlı mı tatlı bir sponsorum var ben yapamam edemem diyenlere kucuk bir ornek misal katalog fiyati 25 tl olan bir deterjani farmasi bana 20 tl ye veriyor bende bunu musterime 25 tlden verip elden 5 tl kazaniyorum bakin sadece tek bir urunden 5 tl kazandim misal at kesatnesi kremi var katalog fiyati 50 tl ben 35 aldim musterime 50 ye verdim kaldimi ordanda bi 15 bunun gibi bir suru satis yaptim illaki buyuyecem bir defada cok satis yapcam diye birsey yok kendi ihtiyaclarinizi bile gelis fiyatina almak icin uye olabilirsiniz ayrica denemek size birsey kaybettirmez ki 😍 farmasi ye basladiktan sonraki tek pismanligim keske cok daha once baslasaymisim heleki nisan ayinda yapilan cekikiste gruptan bi arkadasa fakir dikey süpürge kazanmasindan sonra vaaaaaayyy be dedim😲 oturdugum yerde hic bir iş bana boyle hediyeler vermez sende benim gibi gec kalmak istemiyorsan hemen asagidaki formu doldurup kazanmaya baslayabilirsin ve ya mesaj atabilirsiniz detaylida anlatabilirim 🤗
Form dolduracak arkadaslar girisimciye tiklasin

Ekli dosyalar

• Screenshot_20210523-091225.jpg
    Screenshot_20210523-091225.jpg
    121.6 KB · Görüntüleme: 144
Son düzenleme:

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
Kız ben üye oldum da yapamadım çevre olacak ona bide makyaj yapanlar olacak çevremizde bnm çevrem de yok maalesef

Yiğit&Yusuf bebişin annsi

💜💜💜💜💜💜
rank
Kız ben üye oldum da yapamadım çevre olacak ona bide makyaj yapanlar olacak çevremizde bnm çevrem de yok maalesef
Inanki benimde cevrem yoktu halada yok 😀 ayrica sadece makyaj degilki detarjandan tut kahveye hersey var once kendin uye ol sonrada bir uye daha yapmaya calis zamanla gerisi corap söküğü gibi geliyo egerki askidaysan bana uye olup yeniden denersin 🤗

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
Inanki benimde cevrem yoktu halada yok 😀 ayrica sadece makyaj degilki detarjandan tut kahveye hersey var once kendin uye ol sonrada bir uye daha yapmaya calis zamanla gerisi corap söküğü gibi geliyo egerki askidaysan bana uye olup yeniden denersin 🤗
Kız yok millet markettende alıoz ztn dio bnm çevre biraz anormal 😂

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar