Fatma Ana eli otu veya Meryem Ana otu Kizlar deneyen var mı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gizemm tarafından oluşturulan Fatma Ana eli otu veya Meryem Ana otu Kizlar deneyen var mı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,211 kez görüntülenmiş, 29 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Fatma Ana eli otu veya Meryem Ana otu Kizlar deneyen var mı
Konbuyu başlatan Gizemm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gizemrüya

Gizemm

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kizlar doğuma 2 haftam kaldı Fatma Ana eli otu veya Meryem Ana otu dedikleri bitkiyi suya koyunca doğum kolaylaşıyor diyolar deneyip fayda gören var mı ya da hiç etkisi olmadı diyen ?

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kizlar doğuma 2 haftam kaldı Fatma Ana eli otu veya Meryem Ana otu dedikleri bitkiyi suya koyunca doğum kolaylaşıyor diyolar deneyip fayda gören var mı ya da hiç etkisi olmadı diyen ?
Faydasını gören varmış meryem ana otu sanırım ben normal doğum yapmadım ama bazı videolar izledim yanlış bilmiyorsam sancı başladığı gibi suya atıyorlar

Nisa16

Kayıtlı Üye
rank
Ben yaptım canım tabi sancim başlayınca koydum okuduk içtim sonra onun suyunu ben de faydası oldu ama o ottan dolayı mı yoksa kendiliğinden mi bilemicem

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
ben bu dogumumda yaptim bence faydasi vardi cünki diyer dogumlarim cok zordu bu dogumum diyerlerine nazaran daha kolay oldu

Benim yengemin 4 çocuğu var otu kullandığı doğumlar⁸n çok kolay geçtiğini söyledi faydasını görmüş.

A

Asel mina

Guest
Nasıl suya koyup okuyoruz ne okumalıyız bilgi verirmisiniz kızlar şimdiden teşekkürler

Nasıl suya koyup okuyoruz ne okumalıyız bilgi verirmisiniz kızlar şimdiden teşekkürler
Yasin tebarake amme kısa süreleri okuyup ufluyorsun sonra bu yudum sudan içiyorsun. İnternette Meryem süreside okunur yazıyor tamamen niyetle ilgili Bir konu ne kadar vaktin varsa o kadar çok şey okuyabilirsin

Tüm sayfalar yüklendi.