Fatma Ana eli otu veya Meryem Ana otu Kizlar deneyen var mı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gizemm tarafından oluşturulan Fatma Ana eli otu veya Meryem Ana otu Kizlar deneyen var mı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,264 kez görüntülenmiş, 29 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Fatma Ana eli otu veya Meryem Ana otu Kizlar deneyen var mı
Konbuyu başlatan Gizemm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gizemrüya

Mama

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kizlar doğuma 2 haftam kaldı Fatma Ana eli otu veya Meryem Ana otu dedikleri bitkiyi suya koyunca doğum kolaylaşıyor diyolar deneyip fayda gören var mı ya da hiç etkisi olmadı diyen ?
Benim sancım baslayinca meryem ana otunu suya koymuslardi ilk baslarda acilmam cok iyi ilerliyordu sonra hemsire suyumu patlattı sonrasinda acilmam yavasladi ilerlemedi sezaryane alindim. Suya koyduklari meryem ana otu da ayni benim dogum seruvenim gibi baslarda açıldıktan sonra durmuş, tam acilmamis.

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Benim sancım baslayinca meryem ana otunu suya koymuslardi ilk baslarda acilmam cok iyi ilerliyordu sonra hemsire suyumu patlattı sonrasinda acilmam yavasladi ilerlemedi sezaryane alindim. Suya koyduklari meryem ana otu da ayni benim dogum seruvenim gibi baslarda açıldıktan sonra durmuş, tam acilmamis.
Suyunu onlar patlattığı için olabilir

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
Nasıl suya koyup okuyoruz ne okumalıyız bilgi verirmisiniz kızlar şimdiden teşekkürler
bide suya kokunden koymaya başla benim yengem yapmişti kendisine hastaneye gitmeden koydu gitti ezan başlarken doguma girdi ezan bitmeden bebegin aglama sesini duyduk biz cok cabuk yeğnim doğmuştu

A

Asel mina

Guest
bide suya kokunden koymaya başla benim yengem yapmişti kendisine hastaneye gitmeden koydu gitti ezan başlarken doguma girdi ezan bitmeden bebegin aglama sesini duyduk biz cok cabuk yeğnim doğm
bide suya kokunden koymaya başla benim yengem yapmişti kendisine hastaneye gitmeden koydu gitti ezan başlarken doguma girdi ezan bitmeden bebegin aglama sesini duyduk biz cok cabuk yeğnim doğmuştu
Masalah.canim 🥰

Gizemm

Kayıtlı Üye
rank
Aaa yine de hayırlısı canım tabi valla deniycem bakalım vaktimiz var bugün kontrole gittik kafa aşağı dönmüş ama bebek çatıya inmemiş henüz normal olsun istiyorum ben de bakalım hayırlısı artik

Mama

Kayıtlı Üye
rank
Aaa yine de hayırlısı canım tabi valla deniycem bakalım vaktimiz var bugün kontrole gittik kafa aşağı dönmüş ama bebek çatıya inmemiş henüz normal olsun istiyorum ben de bakalım hayırlısı artik
Doğum pozisyonunu almış gidişat güzel tek nefeste doğurursun insaallah.
Suyunu onlar patlattığı için olabilir
Evet disaridan mudahale edildigi icin yasadim tum bunlari. O hemsireye hakkimi helal etmiyorum asla. Ben ne zaman nstye girsem hep bir hasta yakiniyla tartisma icinde gorurdum onu zaten bana da bunu yapti.

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Doğum pozisyonunu almış gidişat güzel tek nefeste doğurursun insaallah.

Evet disaridan mudahale edildigi icin yasadim tum bunlari. O hemsireye hakkimi helal etmiyorum asla. Ben ne zaman nstye girsem hep bir hasta yakiniyla tartisma icinde gorurdum onu zaten bana da bunu yapti.
Çok geçmiş olsun tek sen değilsin ki zaten zor birşey doğum dahada zorlaşıyor müdahaleyle umarım artık yaşanmaz bunlar

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kizlar doğuma 2 haftam kaldı Fatma Ana eli otu veya Meryem Ana otu dedikleri bitkiyi suya koyunca doğum kolaylaşıyor diyolar deneyip fayda gören var mı ya da hiç etkisi olmadı diyen ?
Canım ben de işe yaramadı pek ilaç ile açılma yaptılar 3 santimde kaldı arkadaşım koydurdu annesine ben çıkana kadar ama suni sancı ile doğum yapmak zorunda kaldım 2 gün boyunca açılma olmadı

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar