Fikir verebilir misiniz ?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeklerimizin Cinsiyetleri ve İsimler kategorisinde Edda1 tarafından oluşturulan Fikir verebilir misiniz ? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,017 kez görüntülenmiş, 39 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeklerimizin Cinsiyetleri ve İsimler
Konu Başlığı Fikir verebilir misiniz ?
Konbuyu başlatan Edda1
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Edda1

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaşlar, henüz erken ama eşimle oğlumuz olursa isim konusunda kararsızlık yaşıyoruz ikimizde Türk tarihi aşığı insanlarız aşağıdaki isimlere yorum yapabilir misiniz teşekkürler 🥰

İstemihan Türkşad
İlteriş Melikşah
İstemihan Uluğ
İstemihan Tuğrul

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Merhaba arkadaşlar, henüz erken ama eşimle oğlumuz olursa isim konusunda kararsızlık yaşıyoruz ikimizde Türk tarihi aşığı insanlarız aşağıdaki isimlere yorum yapabilir misiniz teşekkürler 🥰

İstemihan Türkşad
İlteriş Melikşah
İstemihan Uluğ
İstemihan Tuğrul
Bence hepsi ayrı ayrı güzel biraz da çocuk yönünden bakın iki isim tabiki güzel benim oğlumun da iki ismi var ama kısa isimler bu çocuk ileri de bu isimleri sınava kodlarkwn çok zorlanacak. Uluğ çok hoşuma gitti benim birde tuğrul

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Bence hepsi ayrı ayrı güzel biraz da çocuk yönünden bakın iki isim tabiki güzel benim oğlumun da iki ismi var ama kısa isimler bu çocuk ileri de bu isimleri sınava kodlarkwn çok zorlanacak. Uluğ çok hoşuma gitti benim birde tuğrul
Katılıyorum ♥️

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Ben de katılıyorum, bir de çok anlamlı ağır isimler bence ikisi bir olunca etkisi biraz kayboluyor.Bir tanesi olursa daha anlamlı daha vurucu olur şahsi fikrim tabi 😊

Tüm sayfalar yüklendi.