Fikir verebilir misiniz ?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeklerimizin Cinsiyetleri ve İsimler kategorisinde Edda1 tarafından oluşturulan Fikir verebilir misiniz ? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,016 kez görüntülenmiş, 39 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeklerimizin Cinsiyetleri ve İsimler
Konu Başlığı Fikir verebilir misiniz ?
Konbuyu başlatan Edda1
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Burcu34

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaşlar, henüz erken ama eşimle oğlumuz olursa isim konusunda kararsızlık yaşıyoruz ikimizde Türk tarihi aşığı insanlarız aşağıdaki isimlere yorum yapabilir misiniz teşekkürler 🥰

İstemihan Türkşad
İlteriş Melikşah
İstemihan Uluğ
İstemihan Tuğrul
Bende arkadaşlara katılıyorum cnm ztn agır isimler tek dha güzl olr bncede

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaşlar, henüz erken ama eşimle oğlumuz olursa isim konusunda kararsızlık yaşıyoruz ikimizde Türk tarihi aşığı insanlarız aşağıdaki isimlere yorum yapabilir misiniz teşekkürler 🥰

İstemihan Türkşad
İlteriş Melikşah
İstemihan Uluğ
İstemihan Tuğrul
Canım öncelikle Rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah açıkçası isimler bana hem çok uzun hemde ağır geldi acaba minik bu ismi taşıyabilit mi iyi bir araştırmak lazım karar senin☺

İstemihan Türkşad
İlteriş Melikşah
İstemihan Uluğ
İstemihan Tuğrul
Tuğrul Uluğ diyeceğim ben ayrı ayrı seslenişi de güzel
Hem daha kısa.
Yaşayacağı çağa da uyumlu olur diye düşünüyorum gençlik yıllarında diğer isimler biraz ağır kaçabilir. Ve telaffuzu zor bunları biriyle tanıştığında tek tek hecelemek zorunda kalmaz

Tüm sayfalar yüklendi.