Sorum var Fikirlerinize ihtiyacım var

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Azranurun Annesi 💓 tarafından oluşturulan Fikirlerinize ihtiyacım var başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,324 kez görüntülenmiş, 110 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Fikirlerinize ihtiyacım var
Konbuyu başlatan Azranurun Annesi 💓
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kevser55

Azranurun Annesi 💓

Kayıtlı Üye
rank
Hamileliğim de kullandığım bir uygulama tanıyanlar bilir bilmeyenler için Selcan ben kızım 10 aylık oldu Diş dönemi malesef çok zor uyku problemleri 10 aylık bebeğinizin uyku saatleri nedir.. Gün içinde ne yer ne içer kahvaltı vs özellikle uykusunu düzene sokamadım gece çok sık uyanıyor tecrübeli deneyimli anneler fikirlerinizi söylermisiniz😍☺️

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Hamileliğim de kullandığım bir uygulama tanıyanlar bilir bilmeyenler için Selcan ben kızım 10 aylık oldu Diş dönemi malesef çok zor uyku problemleri 10 aylık bebeğinizin uyku saatleri nedir.. Gün içinde ne yer ne içer kahvaltı vs özellikle uykusunu düzene sokamadım gece çok sık uyanıyor tecrübeli deneyimli anneler fikirlerinizi söylermisiniz😍☺️
Pardon biran elif zannedim

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
Elif senmisin

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar