Sorum var Fikirlerinize ihtiyacım var

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Azranurun Annesi 💓 tarafından oluşturulan Fikirlerinize ihtiyacım var başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,012 kez görüntülenmiş, 110 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Fikirlerinize ihtiyacım var
Konbuyu başlatan Azranurun Annesi 💓
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kevser55

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Hamileliğim de kullandığım bir uygulama tanıyanlar bilir bilmeyenler için Selcan ben kızım 10 aylık oldu Diş dönemi malesef çok zor uyku problemleri 10 aylık bebeğinizin uyku saatleri nedir.. Gün içinde ne yer ne içer kahvaltı vs özellikle uykusunu düzene sokamadım gece çok sık uyanıyor tecrübeli deneyimli anneler fikirlerinizi söylermisiniz😍☺️
Hoşgeldin canım 🥰Kızım 2 yaşına girecek o uyku düzenini doğru düzgün bende sağlayamadım. Senin bebeğin en fazla 4 saat uykusuz kalabilir. Günde 15 saate kadar uyuması lazım. Gece uyanması dişten ya da odanın üstünün sıcak olmasından da kaynaklanır.

Kevser55

Kayıtlı Üye
rank
Canım bütün dişler çıkana kadar iştah ,huzursuzluk bitmiyor ne yazıkki uyku düzeni ise sürekli o saate odaklamaya çalış mesela ışıkları kapat ilahi yada nini söyle yada telden aç ben genelde ilahi açıp pıt pıt poposuna vuruyorum uyuyor alıştığı için teli getiriyor aç diyor açıyorum sonra uyuyor😄
Hamileliğim de kullandığım bir uygulama tanıyanlar bilir bilmeyenler için Selcan ben kızım 10 aylık oldu Diş dönemi malesef çok zor uyku problemleri 10 aylık bebeğinizin uyku saatleri nedir.. Gün içinde ne yer ne içer kahvaltı vs özellikle uykusunu düzene sokamadım gece çok sık uyanıyor tecrübeli deneyimli anneler fikirlerinizi söylermisiniz😍☺️

Azranurun Annesi 💓

Kayıtlı Üye
rank
Bugün 18+0 oldu kuzum bugün çok şükür
Ya daha minicik ler hayırlısıyla gelsinler inşallah
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hoşgeldin canım 🥰Kızım 2 yaşına girecek o uyku düzenini doğru düzgün bende sağlayamadım. Senin bebeğin en fazla 4 saat uykusuz kalabilir. Günde 15 saate kadar uyuması lazım. Gece uyanması dişten ya da odanın üstünün sıcak olmasından da kaynaklanır.
Ayy valla bilmiyorum ya sallamadan uyumuyor çok huysuz bu ara

Azranurun Annesi 💓

Kayıtlı Üye
rank
Canım bütün dişler çıkana kadar iştah ,huzursuzluk bitmiyor ne yazıkki uyku düzeni ise sürekli o saate odaklamaya çalış mesela ışıkları kapat ilahi yada nini söyle yada telden aç ben genelde ilahi açıp pıt pıt poposuna vuruyorum uyuyor alıştığı için teli getiriyor aç diyor açıyorum sonra uyuyor😄
Ne güzel bizimki öyle deil işte çok huzursuz acaba gündüz hangi saatlerde uyutsam gece rahat uyusun

Amin kuzum Allah razı olsun bu arada adım hülya 25 yaisndayim Ankara'da yaşıyorum sende kendini tanitirmisin
Selcan bende 25 yaşıma gircem Nisan da erzurum da yaşıyorum eşimin işi gereği ama erzurum lu deilim bursalıyım doğma büyüme

kızımın annesiyim

Kayıtlı Üye
rank
Bu kim benim hesap degilmi bu yoksa isim benzerliği mi

Bu kim benim hesap degilmi bu yoksa isim benzerliği mi
Valla benim eski hesaba giremiyorum noldu anlamadım inşallah başkası kullanmiyordur

Tüm sayfalar yüklendi.