Sorum var Fikirlerinize ihtiyacım var

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Azranurun Annesi 💓 tarafından oluşturulan Fikirlerinize ihtiyacım var başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,704 kez görüntülenmiş, 110 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Fikirlerinize ihtiyacım var
Konbuyu başlatan Azranurun Annesi 💓
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kevser55

Azranurun Annesi 💓

Kayıtlı Üye
rank
Bende seviyorum kuzum güzel oluyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sana demedim Elif diğer arkadas nasıl böyle hızlı yazıyorsunuz diye sordu da
Bende seviyorum kuzum güzel oluyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sana demedim Elif diğer arkadas nasıl böyle hızlı yazıyorsunuz diye sordu da
Evet benim uygulama çok ağır sizin de öyle değil mi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Hamileliğim de kullandığım bir uygulama tanıyanlar bilir bilmeyenler için Selcan ben kızım 10 aylık oldu Diş dönemi malesef çok zor uyku problemleri 10 aylık bebeğinizin uyku saatleri nedir.. Gün içinde ne yer ne içer kahvaltı vs özellikle uykusunu düzene sokamadım gece çok sık uyanıyor tecrübeli deneyimli anneler fikirlerinizi söylermisiniz😍☺️
Benim oğlumda 10 aylık gündüz iki kez uykusu var sabah 7 8 gibi uyanır saat 10 yada en geç 11 e kadar kahvaltı yapılır 10.30 ile 11 arası ilk uykusuna yatar 1.5 saat uyur hiç şaşmaz dışarıda isek bu uyku 2 3 saate çıkar .sonra akşam 4 gibi uyur saat 6 dan sonra uyanmazsa 7 olmadan uyuandırırım ama yorulmadığı günler 6 ile 7 arası uyanır. Sonra tekrar yemrk yeme süreci başlar gün içinde öğün olarak hem emer hem normal yemek veririm ara öğünde baya olur. Akşam da 21.30 ile 22.30 arası herhangi bir zaman diliminde gece uykusuna yatar gece 2 ye 3 e kadar uyanmaz bu sıralar 4. Dişi patlamaya çalışıyor patladı patlayacak o yüzden biraz daha çok emmek istiyor onun dışında uyku düzenimiz böyle canım.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar