Filistin için dua

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mustafamin annesi tarafından oluşturulan Filistin için dua başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,761 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Filistin için dua
Konbuyu başlatan Mustafamin annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Fatoş🌹şeyma

Mustafamin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaslar hepimiz hamileyizz hamilenin duasi kabul olur derlerr ..hepimiz filistine dua edelimmm hep beraberr ..yazik ya cocuklar bebekler kardslerimz sehit oluyo bebeler yetim öksuz kalio 🙁🙁🙁🙁🙁

elifsu♡ ecrin ada

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaslar hepimiz hamileyizz hamilenin duasi kabul olur derlerr ..hepimiz filistine dua edelimmm hep beraberr ..yazik ya cocuklar bebekler kardslerimz sehit oluyo bebeler yetim öksuz kalio 🙁🙁🙁🙁🙁
Rabbim yar ve yardımcıları olsun inşallah rabbim ahlarını yerde bırakmasın bu ateş bitsin biran önce😔😡😔

Fatoş🌹şeyma

Kayıtlı Üye
rank
Rabbim o gunahsiz cocular in kanlarini yerde birakmasin kurani kerim okumayi bilen kardeslerimiz bolca fetih suresi okuyarak dua edebilirler 😢😢😢🤗🤗

Mustafamin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Edelim tabi İnşaAllah kardeşim, yarın bunlardan etmediğimiz dua yüzünden sorulucaz , Rabbim tüm mazlumlara yardım etsin tüm zalimleri kahru perişan eylesin.
Ya annesi sehit olmus annesinden mama istiyo ufak cocuk ya 2 veya 3 de 🙁🙁 icim parcalandi 🙁🙁🙁 biz mahserde nasl yuzlerine bakcaz o mas bebekelrin 🙁🙁🙁
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Rabbim o gunahsiz cocular in kanlarini yerde birakmasin kurani kerim okumayi bilen kardeslerimiz bolca fetih suresi okuyarak dua edebilirler 😢😢😢🤗🤗
Okuyalim cnm rabbm yar ve yardmcilari olsun ins 🙁🙁

Rabbim yar ve yardımcıları olsun inşallah rabbim ahlarını yerde bırakmasın bu ateş bitsin biran önce😔😡😔
Bitmez bacim muslumanlar kalksin ayagi Allah belimzde onlarin hakkndan gelirz evelAllah ..

Fatoş🌹şeyma

Kayıtlı Üye
rank
Ya annesi sehit olmus annesinden mama istiyo ufak cocuk ya 2 veya 3 de 🙁🙁 icim parcalandi 🙁🙁🙁 biz mahserde nasl yuzlerine bakcaz o mas bebekelrin 🙁🙁🙁

Bitmez bacim muslumanlar kalksin ayagi Allah belimzde onlarin hakkndan gelirz evelAllah ..
Amin 🌹🌹

Yaser_akif

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaslar hepimiz hamileyizz hamilenin duasi kabul olur derlerr ..hepimiz filistine dua edelimmm hep beraberr ..yazik ya cocuklar bebekler kardslerimz sehit oluyo bebeler yetim öksuz kalio 🙁🙁RAHMAN ve RAHİM olan ALLAHım yardım etsin inşaALLAH onları feraha çıkarsın zalimlari kayreyleyip helak etsin inşaALLAH o mahsum insanları çaresiz bırakıyorlar onlar çaresiz kalsın inşaALLAH en çok ta o çocuklar öyle çaresiz kalıyorlarya içim gidiyor görüp duymakta çok acı yaaa 😪😪😪 bende şimdi fetih süresini okuycam inşaALLAH dualarımız kabul olur 🤲âmin

B

Betül Sarıgan

Guest
Allahım mazlumları korusun zalimleri El Kahhar ismiyle kahru perişan etsin inşallah iclerimiz parçalanıyor ama dualardan başka birşe gelmiyor elimizden şimdi türkiye diyanet vakfı İHH nın instagram sayfasında veya internet sayfasında filistin için acil yardımlar düzenleniyor kardeşlerim onlar için bizim desteklerimiz çok önemli Rabbiminde rizasıni kazaniriz Allahin izniyle 🤲🏻

B

Betül Sarıgan

Guest
Allahım mazlumları korusun zalimleri El Kahhar ismiyle kahru perişan etsin inşallah iclerimiz parçalanıyor ama dualardan başka birşe gelmiyor elimizden şimdi türkiye diyanet vakfı İHH nın instagram sayfasında veya internet sayfasında filistin için acil yardımlar düzenleniyor kardeşlerim onlar için bizim desteklerimiz çok önemli Rabbiminde rizasıni kazaniriz Allahin izniyle 🤲🏻

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar