Folik Asit İyi Mi?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde AmineErva'm tarafından oluşturulan Folik Asit İyi Mi? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,616 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Folik Asit İyi Mi?
Konbuyu başlatan AmineErva'm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

BİRGÜL gözde

Kayıtlı Üye
rank
Hanımlar merhabalar banalk gebeliğimde başka bir doktorum bu folicus olanı verdi fakat bugün araştırdım ki fazlası otizme sebep olabiliyormuş bunu kullanıyorum ama gramajı nedir tam olarak bilmiyorum çünkü kutusu yok yanımda günde ise 400 olması gerekmiş sanırım dozu bu konuda yardımcı olursanız sevinirim şimdiden çok

Hanımlar merhabalar banalk gebeliğimde başka bir doktorum bu folicus olanı verdi fakat bugün araştırdım ki fazlası otizme sebep olabiliyormuş bunu kullanıyorum ama gramajı nedir tam olarak bilmiyorum çünkü kutusu yok yanımda günde ise 400 olması gerekmiş sanırım dozu bu konuda yardımcı olursanız sevinirim şimdiden çok teşekkür ederim
Ekli dosyayı görüntüle 746
Bana drm bitkisel yazdi zencefilli ama kokusu mide bulandırıyor az kaldi birmesine

MrymCetinkaya

Kayıtlı Üye
rank
Hanımlar merhabalar banalk gebeliğimde başka bir doktorum bu folicus olanı verdi fakat bugün araştırdım ki fazlası otizme sebep olabiliyormuş bunu kullanıyorum ama gramajı nedir tam olarak bilmiyorum çünkü kutusu yok yanımda günde ise 400 olması gerekmiş sanırım dozu bu konuda yardımcı olursanız sevinirim şimdiden çok teşekkür ederim
Ekli dosyayı görüntüle 746
Sen aile hekimine git ona danış o seni yönlendirsin. Kafana gire folik asit içme belki ihtiyacı yok vücudunun herşeyin fazlası karaciğerde birikir bu da istenilen bir durum değil. Siz gebe kalmak ici. Uğraşıyorsunuz farkındayım ama vücudunu ve zihinini bu kadar strese sokmamalisin. Bence terapiye git ilk öncelikle rahatla kafa olarak zihnin çok yorgun sanki.

AmineErva'm

Kayıtlı Üye
rank
Sen aile hekimine git ona danış o seni yönlendirsin. Kafana gire folik asit içme belki ihtiyacı yok vücudunun herşeyin fazlası karaciğerde birikir bu da istenilen bir durum değil. Siz gebe kalmak ici. Uğraşıyorsunuz farkındayım ama vücudunu ve zihinini bu kadar strese sokmamalisin. Bence terapiye git ilk öncelikle rahatla kafa olarak zihnin çok yorgun sanki.
Sağolun ama gebeyim sadece ilk gebeliğim düşükle sonuçlandığını için biraz tereddüt içinde herşeye dikkat etmeye çalışıyprum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Doktorun bir ilaç yazmadiysa şimdilik istediğini alabilirsin. Ama mutlaka doktorunun verdiği ile devam etmelisin
Yazmış evet e nabızdan reçetemi gördüm çok teşekkür ederim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar