Folik Asit İyi Mi?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde AmineErva'm tarafından oluşturulan Folik Asit İyi Mi? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,588 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Folik Asit İyi Mi?
Konbuyu başlatan AmineErva'm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

AmineErva'm

Kayıtlı Üye
rank
Hanımlar merhabalar banalk gebeliğimde başka bir doktorum bu folicus olanı verdi fakat bugün araştırdım ki fazlası otizme sebep olabiliyormuş bunu kullanıyorum ama gramajı nedir tam olarak bilmiyorum çünkü kutusu yok yanımda günde ise 400 olması gerekmiş sanırım dozu bu konuda yardımcı olursanız sevinirim şimdiden çok teşekkür ederim
folicus-90-tablet-vitamin-ve-mineraller-folicus-38598-16-O.jpg

Fadimana

Kayıtlı Üye
rank
Hanımlar merhabalar banalk gebeliğimde başka bir doktorum bu folicus olanı verdi fakat bugün araştırdım ki fazlası otizme sebep olabiliyormuş bunu kullanıyorum ama gramajı nedir tam olarak bilmiyorum çünkü kutusu yok yanımda günde ise 400 olması gerekmiş sanırım dozu bu konuda yardımcı olursanız sevinirim şimdiden çok teşekkür ederim
Ekli dosyayı görüntüle 746
İlk defa duydum ben imom diye bir folik asit kullanıyorum

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Kaç haftalık bebek bide ilk gebeliğim de demişsiniz ne zamandı ki kutusu da yoksa dikkat edin tarihi geçmiş olmasın bana ilk haftalarda folidoce diye bi ilaç vermişti drum sonrasında imomla devam ediyoruz druna sor bence canım en iyisini o bilir yanlış yönlendirme yapmayalım

Nur Toygar Tıraz

Kayıtlı Üye
rank
Canım ben regenesis Max kullanıyorum doktorum bunu önermişti araştır bı istersen içerisinde bir sürü vitamin var. Sadece folik asit değil yani.

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
Öyle birşey olsa doktor yazmazdı cnm Bn folbiol kullanmıştım

AmineErva'm

Kayıtlı Üye
rank
Canım ben regenesis Max kullanıyorum doktorum bunu önermişti araştır bı istersen içerisinde bir sürü vitamin var. Sadece folik asit değil yani.
Yani kendim istediğimi alıp kullanabilirim dimi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kaç haftalık bebek bide ilk gebeliğim de demişsiniz ne zamandı ki kutusu da yoksa dikkat edin tarihi geçmiş olmasın bana ilk haftalarda folidoce diye bi ilaç vermişti drum sonrasında imomla devam ediyoruz druna sor bence canım en iyisini o bilir yanlış yönlendirme yapmayalım
Şuan yeniyiz ilk gebeliğimde 3 ay öncesi

elifsu♡ ecrin ada

Kayıtlı Üye
rank
Ekli dosyayı görüntüle 746
Bn hiç kullanmadım bilmiyorum canm

AmineErva'm

Kayıtlı Üye
rank

Ekli dosyalar

• Screenshot_20210523_100026.jpg
    Screenshot_20210523_100026.jpg
    105.3 KB · Görüntüleme: 141
👧

👧azra👦musa

Guest
bende kullaniyorum son haftamdayim ama bende30kapsul vardi acaba biraksammi diye dusundum zaten 20tane ictim ki benim kan tahlillerim iyi bebis zayifmis sozde ondan verdi bebekte 35haftada 2600kg di ondan verdi ben zayif oldugunu duaunmuyorum 2bucuk kg doguran var benimde ozamanlar daha zamanim vardi birakim en iyisi nede olsa ilac

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar