Folik asit sorum var

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Duruu tarafından oluşturulan Folik asit sorum var başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,249 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Folik asit sorum var
Konbuyu başlatan Duruu
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Duruu

Duruu

Kayıtlı Üye
rank
21 haftalik hamileyim bu haftaya kadar folik asit kullandim acaba cokmu kullandim bebegime bi zarari olurmu sizce doktor kutu bitene kadar sonra birak dedi

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
21 haftalik hamileyim bu haftaya kadar folik asit kullandim acaba cokmu kullandim bebegime bi zarari olurmu sizce doktor kutu bitene kadar sonra birak dedi
Tek başına folik asit mi kullanıyorsun sadece başka vitaminler de alıyormusun. Doktor bana folik asiti bırakabilirsin demişti 4.ayda onun yerine decavit diye bir vitamin verdi onun içinde de folik asit ve başka takviyeler var o yüzden folik asiti almıyorum

Duruu

Kayıtlı Üye
rank
Tek başına folik asit mi kullanıyorsun sadece başka vitaminler de alıyormusun. Doktor bana folik asiti bırakabilirsin demişti 4.ayda onun yerine decavit diye bir vitamin verdi onun içinde de folik asit ve başka takviyeler var o yüzden folik asiti almıyorum
Evet elevit bide d vitamin damla kullaniyorum

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Doğuma kadar devam etmen gerekiyor ona canım zararı da yok. Vitamin destekli folik asit kullanımına başlatmıştır zaten drun bebeğin beyin ve kemik gelişimi açısından kullanman çok önemli

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Ya iste internette falan otizme yol açıyor falan yazinca korktum siz kullandinizmi doguma kadar
3. Bebeğim canım öncekilerde de kullandım doğuma kadar bunda da kullanıyorum. Nette her yazana bakma, asıl kullanmamak daha kötü gelişimi desteklenmediği için. İlk aylar sadece folik asit veriyor Drlar bebek biraz büyüyünce folik asit tek başına yeterli gelmediği için vitamin destekli olarak devam ediliyor. Ben öncekinde de bunda da imom kullandım hep

Duruu

Kayıtlı Üye
rank
Gyno Ferro sanol dan bahsediyorsun sandım.
Evet bide o var toplamda 4 adet folik asitle beraber kullandigim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

3. Bebeğim canım öncekilerde de kullandım doğuma kadar bunda da kullanıyorum. Nette her yazana bakma, asıl kullanmamak daha kötü gelişimi desteklenmediği için. İlk aylar sadece folik asit veriyor Drlar bebek biraz büyüyünce folik asit tek başına yeterli gelmediği için vitamin destekli olarak devam ediliyor. Ben öncekinde de bunda da imom kullandım hep
Ya iste benimde ilk hamileligim olduğu için en ufak şeyden nem kapıyorum acaba biseymi oldu falan yani hep bi korku

Tüm sayfalar yüklendi.