Folik asit sorum var

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Duruu tarafından oluşturulan Folik asit sorum var başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,251 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Folik asit sorum var
Konbuyu başlatan Duruu
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Duruu

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Evet bide o var toplamda 4 adet folik asitle beraber kullandigim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ya iste benimde ilk hamileligim olduğu için en ufak şeyden nem kapıyorum acaba biseymi oldu falan yani hep bi korku
Kullanmamak sorun yaratır canım kullanmak değil. İçin rahat olsun aksatma ilaçlarını bebeğe zararı olacak bişeyi vermez Dr merak etme

MrymCetinkaya

Kayıtlı Üye
rank

Ya iste benimde ilk hamileligim olduğu için en ufak şeyden nem kapıyorum acaba biseymi oldu falan yani hep bi korku
Canım gyno Ferro kullanıyorsa folic asiti bırak bence zaten gyno Ferro içinde folic asit var. Fazla fazla alkış oluyorsunuz.

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank

Canım eğer bu kullandıklarının içinde varsa zaten ekstra almana gerek yok fazla alımda da vitamin zehirlenmesi yaşama olasılığın var

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Ben mi yanlış anladım? Vitamin, demir, d vitamini bide ekstra olarak folik asit kullanımına da mı devam ediyormuş🙄

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Yani doktorun soylediklerini kullanihorum sonucta kafama göre değil
Canım onu demiyorum. Demir ilacı ve vitamin ilacı folik asit içeriyor zaten. 4 ilaç kullanıyorum toplamda demişsin ya, ayrıyetten folik asit alımınada mı devam ediyorsun onu anlamadım dedim. Yorumları sonradan okudum konuyu yanlış anladım sandım. Galiba öyle drun bu kutu bitince bırak dediğine göre. Elinde varken yenilerini yazdıysa o yüzden bitir demiştir drunu dinle bitince devam etmezsin

Duruu

Kayıtlı Üye
rank
Canım onu demiyorum. Demir ilacı ve vitamin ilacı folik asit içeriyor zaten. 4 ilaç kullanıyorum toplamda demişsin ya, ayrıyetten folik asit alımınada mı devam ediyorsun onu anlamadım dedim. Yorumları sonradan okudum konuyu yanlış anladım sandım. Galiba öyle drun bu kutu bitince bırak dediğine göre. Elinde varken yenilerini yazdıysa o yüzden bitir demiştir drunu dinle bitince devam etmezsin
Ya bide iki doktora birden gidiyorum ikiside farkli farkli ilaçlar yaziyor durmadan kafam karisiyor

Tüm sayfalar yüklendi.