Folik Asit

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde AmineErva'm tarafından oluşturulan Folik Asit başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 575 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Folik Asit
Konbuyu başlatan AmineErva'm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan elifsu♡ ecrin ada

AmineErva'm

Kayıtlı Üye
rank
Kullandığım folik asit dışında aynı mg a eşdeğer olan bir başka folik asit alsam kullanabilir Miyim acaba kendi kullandığımı bulamadım çünkü eczanelerde (DOKTORA DANIŞARAK BAŞKA BİR TANE ALDIM TEŞEKKÜR EDERİM HANIMLAR) 🕊️❤️

Son düzenleme:

Lale

Kayıtlı Üye
rank
Kullandığım folik asit dışında aynı mg a eşdeğer olan bir başka folik asit alsam kullanabilir Miyim acaba kendi kullandığımı bulamadım çünkü eczanelerde
Bilmem ama ben de oyle yapmıştım aynı değildi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kullandığım folik asit dışında aynı mg a eşdeğer olan bir başka folik asit alsam kullanabilir Miyim acaba kendi kullandığımı bulamadım çünkü eczanelerde
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ceren

Kayıtlı Üye
rank
Eczane getirtemiyormu benimde yoktu bir gün sonra depodan geldi ilaç bı kaç eczane ye sorun imkan varsa

AmineErva'm

Kayıtlı Üye
rank

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Kullandığım folik asit dışında aynı mg a eşdeğer olan bir başka folik asit alsam kullanabilir Miyim acaba kendi kullandığımı bulamadım çünkü eczanelerde (DOKTORA DANIŞARAK BAŞKA BİR TANE ALDIM TEŞEKKÜR EDERİM HANIMLAR) 🕊️❤️
İyi yapmışsın canım çünkü folik asit ilk 1 ay falan kullanılıyor zaten sonra bebeğe yeterli gelmediği için vitamin destekli folik asitler başlanıyor dra danışıp alarak en iyisini yapmışsın ☺️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar