Sorum var Forx5 kahvesi emziren anne

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Esmaaa tarafından oluşturulan Forx5 kahvesi emziren anne başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,331 kez görüntülenmiş, 100 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Forx5 kahvesi emziren anne
Konbuyu başlatan Esmaaa
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hazall

Esmaaa

Kayıtlı Üye
rank
Canım içeriğine falan baktın mı emzirirken kullanılabiliyor mu yan etki yapmış olabilir çocuk da sütten geçmi

Canım içeriğine falan baktın mı emzirirken kullanılabiliyor mu yan etki yapmış olabilir çocuk da sütten geçmiştir
Normalde süte geçmemesi lazım öyle söylüyorlar tabii ki de söyledikleri bu ya tek geçse bebeği ishal yapar kusar çocukta herhangi bir yan etki olur benim kızım da hiçbir yan etki yok sadece yani bir tek gaz problemi var zaten normalde doğduğundan beri de 3 günde bir kendini pisletiyordu

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Normalde süte geçmemesi lazım öyle söylüyorlar tabii ki de söyledikleri bu ya tek geçse bebeği ishal yapar kusar çocukta herhangi bir yan etki olur benim kızım da hiçbir yan etki yok sadece yani bir tek gaz problemi var zaten normalde doğduğundan beri de 3 günde bir kendini pisletiyordu
Bu da yan etki zaten canım

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Neyi düşünüp dusuedim seni ilgilendirmez kusra bakma ama satış yapn sayfanın altında kulanip memnun kalan busuru emziren anne oldu için kulanmak istedim cocugmda bı yan etki yok sadece gaz piroblemi var ondanmi kaynaklı diyorum ki kullandım ilk 10 günü hiç bı piroblem yoktu içinde bence kendini bilmiş gostericegme önce girip bı kahveyi araştır bak bakiyim kulanlara bak bakiyim sonra gel benim tuhaf olup olmadığımı yaz olurmu zaten kilom fazla olmasaydida kulaazdim fazlasıyla kilolu oldum için kulaniyoeum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Zayıflama deyil sadece fazla kilo sagligada iyi deyil demi mecbur vermem lazım bide iki cocugm var yetismediyorum onrlrin temposuna çok hareketli oldukları için dediğim gibi bebeğin bu kahveyi kulandikdan beri bı yan etkisini görmedim kilo kaybına uğramadı kusma iştah kaybı halsizlik yorgunluk sürekli ağlama huyu yok sadece şu iki gündür gaz problemi yaşıyor acaba ondan kaynaklı mı değil mi diye sormak istedim beni yargılamak size düşmemiş

Zayıflama deyil sadece fazla kilo sagligada iyi deyil demi mecbur vermem lazım bide iki cocugm var yetismediyorum onrlrin temposuna çok hareketli oldukları için dediğim gibi bebeğin bu kahveyi kulandikdan beri bı yan etkisini görmedim kilo kaybına uğramadı kusma iştah kaybı halsizlik yorgunluk sürekli ağlama huyu yok sadece şu iki gündür gaz problemi yaşıyor acaba ondan kaynaklı mı değil mi diye sormak istedim beni yargılamak size düşmemiş
İyi de bunu kahveyle yapman gerekmiyor ki haber izlemiyor musun kaç kişi böbreğini ciğerini kaybetti bu çaylar kahveler yüzünden diyetisyen yardımı alabilirsin şu an zararı yok gibi gelebilir ama emin ol ilmek ilmek işliyor iç organlarına Allah korusun da bence mantıklı değil hele ki sana muhtaç bir bebeğin varken kilo evet zararlı bir noktadan sonra ama bu tür şeyler de bir o kadar zararlı yorum dediğin iki kuruşa ve bir iki yalan lafa bakar olan sana olmasın yazık edersin kendine bebeğine

iki kız annesi💕🌺

Kayıtlı Üye
rank
Analdim kızlar sağolun zaten daha kullanmayı düşünmüyorum

Sadece limon detoks suyu deniycem enazindan ne ictimi biliyorun aklım çok karisti

Sadece limon detoks suyu deniycem enazindan ne ictimi biliyorun aklım çok karisti

Analdim çok sagol
Aynn bncede

Esmaaa

Kayıtlı Üye
rank
Aynen canım dikkat

İyi de bunu kahveyle yapman gerekmiyor ki haber izlemiyor musun kaç kişi böbreğini ciğerini kaybetti bu çaylar kahveler yüzünden diyetisyen yardımı alabilirsin şu an zararı yok gibi gelebilir ama emin ol ilmek ilmek işliyor iç organlarına Allah korusun da bence mantıklı değil hele ki sana muhtaç bir bebeğin varken kilo evet zararlı bir noktadan sonra ama bu tür şeyler de bir o kadar zararlı yorum dediğin iki kuruşa ve bir iki yalan lafa bakar olan sana olmasın yazık edersin kendine bebeğine
Sağol canım bende icmiyicem zaten limon detoks suyu içivem enezinda ne olduğunu biliyorum zarar gelmez

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Aynen eskiden güvendiğim 2 forum daha vardı onlara da bakardım ama şimdi herkes birinin ekibinde herkes satıcı 🤷🏻‍♀️ Sırf 2 tane daha satabilmek için onlarda yalan yanlış yorum yazıyorlar, övüp duruyorlar
Aynen öyle hazalım artık insan sağlığı satıcılar için o kadar değersiz ki söz konusu bebek bile olsa umurlarında değil para gelsin de nasıl gelirse gelsin 🤦🏻‍♀️

Tüm sayfalar yüklendi.