Fotoğraflı (hassas olanlar lütfen bakmasın🙏🏻❤️)

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hamilelik Belirtileri kategorisinde Lady tarafından oluşturulan Fotoğraflı (hassas olanlar lütfen bakmasın🙏🏻❤️) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,569 kez görüntülenmiş, 30 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hamilelik Belirtileri
Konu Başlığı Fotoğraflı (hassas olanlar lütfen bakmasın🙏🏻❤️)
Konbuyu başlatan Lady
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan
Kızlarr 4.gün durum bu şimdi sizce yerleşme mi????Ekli dosyayı görüntüle 3354
Adete benziyor canım benimde yerleşme kanaması oldu ama adetim 10 gün geçti hamileligimi öğrendim vs. Hamilelikten 20 gün sonra felan kahverengi kanamalar oldu ama böyle çok değildi sadece tuvalet kağıdına silince goruyordum doktor hiçbir kanama normal olmaz düşük riski olabilir dedi 4 ay progestan kullandım yani hamile olduğundan supheleniyorsan doktora git kan ver yada evde bı test yap hamile olduğunu bile bilmeden yerleşme kanaması demek biraz zor

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlarr 4.gün durum bu şimdi sizce yerleşme mi????Ekli dosyayı görüntüle 3354
Yani 2 gün üst üste normal kanama gelip 3. Gün yerleşme kanamadı gelecek hali yok dünden beri durmadan ped atıyorsunuz tamam hamileler yada hassas olanlar bakmasın demişsiniz ama kimse görmek zorunda değil ki bunu. Dün adet kanaması olup bugın yerleşme olscal hali de yok aklınız çok takılıyor ise kan testi verin gebe olup olmadığınız çıkar insanlaro şu tarz fotolara bakmaya maruz bırakmayın rica ediyorum!

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
Yani 2 gün üst üste normal kanama gelip 3. Gün yerleşme kanamadı gelecek hali yok dünden beri durmadan ped atıyorsunuz tamam hamileler yada hassas olanlar bakmasın demişsiniz ama kimse görmek zorunda değil ki bunu. Dün adet kanaması olup bugın yerleşme olscal hali de yok aklınız çok takılıyor ise kan testi verin gebe olup olmadığınız çıkar insanlaro şu tarz fotolara bakmaya maruz bırakmayın rica ediyorum!
Aynen öyle 👍

Belki umutlaniyordur çok istiyordur bebeği olmasını diye kırıcı konuşmak istemedim canım bikacgundur de girmiyorum sonra siz böyle yazınca baktım 4. Postu bu bari biraz da olsa kahverengi ama diğeri felan çok belli adet kanaması olduğu adet kanaması değilse bile düşük kanaması çünkü hiçbir şekilde yerleşme kanaması bukadar koyu kırmızı ve çok olmaz ki

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Belki umutlaniyordur çok istiyordur bebeği olmasını diye kırıcı konuşmak istemedim canım bikacgundur de girmiyorum sonra siz böyle yazınca baktım 4. Postu bu bari biraz da olsa kahverengi ama diğeri felan çok belli adet kanaması olduğu adet kanaması değilse bile düşük kanaması çünkü hiçbir şekilde yerleşme kanaması bukadar koyu kırmızı ve çok olmaz ki
Evet canım zaten diğer postları farketmişsimdir ben biç yazmadım hatta dün tekrar farklı bir post açmışdı yeniden yine kanlı pef vardı ben sildm mesaji aynı konu sadece peddeki kan miktarı ve rengi değişiyor diye. Rabbim evlat nasip etsin inşallah ama bir kere adet kanaması deyince sürekli atılmaz ki .ondan böyle yazfım yoksa kırıcı olmak değil amacım

Evet canım zaten diğer postları farketmişsimdir ben biç yazmadım hatta dün tekrar farklı bir post açmışdı yeniden yine kanlı pef vardı ben sildm mesaji aynı konu sadece peddeki kan miktarı ve rengi değişiyor diye. Rabbim evlat nasip etsin inşallah ama bir kere adet kanaması deyince sürekli atılmaz ki .ondan böyle yazfım yoksa kırıcı olmak değil amacım
Anlıyorum canım bikez sorunca niye devamlı ayrı ayrı post açılıp resim atılıyor ki anlamıyorum ben mesela adetim geçti canım test yapmak için gün saydım resmen çünkü önceki aylarda yapmıştım hep negatifti bidaha aynı durumu yaşamamak için 10 gün bekledim ama nasıl bekledim evde pozitif çıktı hala sevinemedim direk acile gittim kan verdim yani bukadar çok merak ediyorsa ve istiyorsa bı hastaneye en azından evde bir test yapabilir çünkü biz bilemeyiz ki ne olduğunu doktor değiliz sadece yorum yapabiliriz ben olsam asla duramazdim şüphem olsa direk giderdim

Kendi adıma konusiyim ben buraya böyle kanlı pedler atılması taraftarı değilim hoşuma gitmiyor bu tür resimler atılmasa iyi olur atılmadan da anlatabilir insan bence yani benim fikrim ama hoş değil insanın midesi kaldırmıyor çünkü gerek yok
Kesinlikle canım bide zaten programda hamile ve miğde bulantısı yaşayan çok arkadaş var yapılmasa bence çok daha iyi dediğin gibi yazarak da anlatılabilir

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar