Fotoğraflı (hassas olanlar lütfen bakmasın🙏🏻❤️)

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hamilelik Belirtileri kategorisinde Lady tarafından oluşturulan Fotoğraflı (hassas olanlar lütfen bakmasın🙏🏻❤️) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,583 kez görüntülenmiş, 30 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hamilelik Belirtileri
Konu Başlığı Fotoğraflı (hassas olanlar lütfen bakmasın🙏🏻❤️)
Konbuyu başlatan Lady
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Anlıyorum canım bikez sorunca niye devamlı ayrı ayrı post açılıp resim atılıyor ki anlamıyorum ben mesela adetim geçti canım test yapmak için gün saydım resmen çünkü önceki aylarda yapmıştım hep negatifti bidaha aynı durumu yaşamamak için 10 gün bekledim ama nasıl bekledim evde pozitif çıktı hala sevinemedim direk acile gittim kan verdim yani bukadar çok merak ediyorsa ve istiyorsa bı hastaneye en azından evde bir test yapabilir çünkü biz bilemeyiz ki ne olduğunu doktor değiliz sadece yorum yapabiliriz ben olsam asla duramazdim şüphem olsa direk giderdim
Aynen öyle kuzum kimse doktor değil ki..

Patimat

Kayıtlı Üye
rank
Kızlarr 4.gün durum bu şimdi sizce yerleşme mi????Ekli dosyayı görüntüle 3354
Yahu dünde gordum ben ayni postu arkadaşlar diyor zaten adet diye kimse yerleşme demedi sen kendin bakincada Anlarsin yani adet oldugunu bizim dediyimizi dinlemiyeceksen ne diye atiyorsun bunu hic kimse bunu gormek zorunda diyil. Adetin yakinlasdiysa adetdir iste daha ne uzatiyorsun . Ha bi şüpenmi var o zaman test yaptir. Dr git atmayin boyle resimler..Hic kimse sizin ozelinizi gormek zorunda diyil !!! Vallaha midem bulandi🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Tüm sayfalar yüklendi.