Fotoğraflı soru bu ne olabilir

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Gökçem💕 tarafından oluşturulan Fotoğraflı soru bu ne olabilir başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,141 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Fotoğraflı soru bu ne olabilir
Konbuyu başlatan Gökçem💕
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 🐣AseL'in AnnEsi🤰

Gökçem💕

"minik kızım"
rank
Kızlar arkadaşımın bebişinin yanağında böyle sivilce tarzı şeyler çıkmış ne olabilir bunlar bilgisi olan var mı? Bebiş 3,5 aylık.
IMG_20220430_161856.jpg

Sabriye

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar arkadaşımın bebişinin yanağında böyle sivilce tarzı şeyler çıkmış ne olabilir bunlar bilgisi olan var mı? Bebiş 3,5 aylık.Ekli dosyayı görüntüle 2005
Öpüncede böyle şeyler çıkıyo canım benim kızım 1.5 yaşında onu bile öpünce böyle çıkıyo
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Egzema olabilirmi
Egzama kabuk kabul oluyo yiğenimde var ordan biliyorum

Egzema olabilirmi
Egzama kabuk kabul oluyo yiğenimde var ordan biliyorum

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar arkadaşımın bebişinin yanağında böyle sivilce tarzı şeyler çıkmış ne olabilir bunlar bilgisi olan var mı? Bebiş 3,5 aylık.Ekli dosyayı görüntüle 2005
Kuzum bebeklerin yüz göğüs ve sırt bölgelerinde sivilce benzeri kızarıklıkların görülmesi oldukça yaygındı yenidoğan bebeklerde görülen sivilceler anneden bebeğe geçen hormonlardandir endişe edecek bir durum yok ve kendiliğinden geçicek inşallah yenidoğan döneminden sonra ortaya çıkan sivilce benzeri kızarıklıklar ise “İnfantil Akne” olarak adlandırılmaktır

Bayanmutluu

Kayıtlı Üye
rank
Canm sicaktan yada yeni deterjan nevresim vs kullandiysa alerjik. Genelde sıcaktan olur o tarafina yatiyorsa. Nemli bezle silip fazla öpmemeye kiyafetlerini de kokusuz bebek deterjanlariyla yikamaya ozen gostersin.

Gökçem💕

"minik kızım"
rank
Çok sicak tutuyorsa bebegi ondanda olabilir cnm
Sağol canım

Canm sicaktan yada yeni deterjan nevresim vs kullandiysa alerjik. Genelde sıcaktan olur o tarafina yatiyorsa. Nemli bezle silip fazla öpmemeye kiyafetlerini de kokusuz bebek deterjanlariyla yikamaya ozen gostersin.
Tamamdır canım iletiyorum sağolasın

Tüm sayfalar yüklendi.