Sorum var Fransa’da doğum yapmak

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Burcudurnaa tarafından oluşturulan Fransa’da doğum yapmak başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 397 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Fransa’da doğum yapmak
Konbuyu başlatan Burcudurnaa
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hilalll

Burcudurnaa

Kayıtlı Üye
rank
2 yıl önce plansız sezeryan oldum şimdi Fransa’ya geldim tekrar sezeryan olmak istiyorum ama buradakiler ısrarla normal doğum deneyelim diyorlar ama ben o riski almak istemiyorum aynı durumu yaşayan oldu mu

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
2 yıl önce plansız sezeryan oldum şimdi Fransa’ya geldim tekrar sezeryan olmak istiyorum ama buradakiler ısrarla normal doğum deneyelim diyorlar ama ben o riski almak istemiyorum aynı durumu yaşayan oldu mu
Ya aslıjda evet arası 4 5 yıl olsa neyse ama bayafa erken bana göre de bir de eğer bebek normal doğum yolu ile gelemeyip eski sezaryam dikiş yerine indimi sonra tekrar sezaryan yapmak isterlerse bu sefer ikinci bir kesi yapmak zprunda kalıp bunı göbeğinden yapacaklar ona göre iyi düşünüp karar ver . Teyzem de 14 yıl sonra normal doğum istiyor her şsyi normal ama doktoe bebek şuan doğuma hazır istersen alalım demişler kabul etmemiş şimdi eski sexaryan yerine inmesin diye sürekli kontrole çağırıyorlarmış doktoru ne kadar doğru söylüyoe bilmiyprum ama indikten sonra içeride ki dikiş yerine bebek zarar verir demişler 🤐. Ona göre konuş o dpktorun da aynısını diyecek mi

Burcudurnaa

Kayıtlı Üye
rank
Bende İngiltere'de yaşıyorum iki doğum yaptım sezeryana pek yaklasmazlar yurt disinda
Ama ilk doğumum sezeryan oldu ikincide sezeryan olması gerekmez mi 😢
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ya aslıjda evet arası 4 5 yıl olsa neyse ama bayafa erken bana göre de bir de eğer bebek normal doğum yolu ile gelemeyip eski sezaryam dikiş yerine indimi sonra tekrar sezaryan yapmak isterlerse bu sefer ikinci bir kesi yapmak zprunda kalıp bunı göbeğinden yapacaklar ona göre iyi düşünüp karar ver . Teyzem de 14 yıl sonra normal doğum istiyor her şsyi normal ama doktoe bebek şuan doğuma hazır istersen alalım demişler kabul etmemiş şimdi eski sexaryan yerine inmesin diye sürekli kontrole çağırıyorlarmış doktoru ne kadar doğru söylüyoe bilmiyprum ama indikten sonra içeride ki dikiş yerine bebek zarar verir demişler 🤐. Ona göre konuş o dpktorun da aynısını diyecek mi
Teyzen normal olabilir 14 yıl geçmiş benim daha 2 yıl oldu ama bugün ikna ettim sayılır risk almak istemiyorum sezeryan olmak istiyorum yine diye 🥹

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
Bende senin gibiyim cnm şuan hamile yım ama normal olur demişti bekleriz bakarız olursa yaptırırız dedi doktor mesela yani seni alttan muayene etti mi tam bende iki yıl kadar bir süre oldu oğlum var

azram cankizim

Kayıtlı Üye
rank

Teyzen normal olabilir 14 yıl geçmiş benim daha 2 yıl oldu ama bugün ikna ettim sayılır risk almak istemiyorum sezeryan olmak istiyorum yine diye 🥹
Yok burda ilki sezeryan oldun ikinciyi normale sokarlar

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank

O zaman için rahat etmesi için senin dediğinin olması daha önemli canım . Rabbim sağ Salim kucağına almayı nasip etsin inşallah 🙏🏻

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Merhaba cnm @demdem arkadaşımız normal doğum yaptı tabi seninkinden az arası uzundu sağ salim kucağına alırsın inşallah 💜

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank

Hayır canım sezeryan sonrası vajinal doğum olabiliyor bu mümkün burda özel hastanelerde yapılıyor egerki arası çok işe yani üç dört yıl olsa normal devlet hastanesindede normal doğum gerçekleşebilir

Azranın annesi

Kayıtlı Üye
rank
Benim kız kardeşim 2 ay önce doğum yaptı Fransa'da oda burda yani Türkiye'de sezeryan doğum yapmıştı onu da ani olmuştu sezeryanı geçen sene Fransa'ya taşındı orda hamile kaldı orda ki doktorlar ona normal doğum yaptılar ve çok şükür bi sıkıntı olmadı şimdi diyor iyiki normal doğum yapmışım

Tüm sayfalar yüklendi.