Sorum var Fransa’da doğum yapmak

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Burcudurnaa tarafından oluşturulan Fransa’da doğum yapmak başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 409 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Fransa’da doğum yapmak
Konbuyu başlatan Burcudurnaa
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hilalll

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Ya aslıjda evet arası 4 5 yıl olsa neyse ama bayafa erken bana göre de bir de eğer bebek normal doğum yolu ile gelemeyip eski sezaryam dikiş yerine indimi sonra tekrar sezaryan yapmak isterlerse bu sefer ikinci bir kesi yapmak zprunda kalıp bunı göbeğinden yapacaklar ona göre iyi düşünüp karar ver . Teyzem de 14 yıl sonra normal doğum istiyor her şsyi normal ama doktoe bebek şuan doğuma hazır istersen alalım demişler kabul etmemiş şimdi eski sexaryan yerine inmesin diye sürekli kontrole çağırıyorlarmış doktoru ne kadar doğru söylüyoe bilmiyprum ama indikten sonra içeride ki dikiş yerine bebek zarar verir demişler 🤐. Ona göre konuş o dpktorun da aynısını diyecek mi
Katılıyorum

Hilalll

Kayıtlı Üye
rank
2 yıl önce plansız sezeryan oldum şimdi Fransa’ya geldim tekrar sezeryan olmak istiyorum ama buradakiler ısrarla normal doğum deneyelim diyorlar ama ben o riski almak istemiyorum aynı durumu yaşayan oldu mu
Bende fransadayim 2 yıl geçti ilk dogimumdan sezeryan olmuştum. Şimdiden dikiş yerlerimde ağrı oluyor ara ara bazen adım bile atamaz oluyorum ama yine de ona rağmen son ayları bekliceze ağrın çok olursa sezeryan olur yoksa normal doğum yaptiricaz dediler. Ama karnım büyüdükçe ağrılarım oluyor.

Tüm sayfalar yüklendi.