Galiba depresyona girdim😭😭😭

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde D❤H❤L tarafından oluşturulan Galiba depresyona girdim😭😭😭 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,215 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Galiba depresyona girdim😭😭😭
Konbuyu başlatan D❤H❤L
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Canan_

Gökçem💕

"minik kızım"
rank
Eşim evimizde yani( Kırklareli) bende annemde (Ankara) biliyorsun orda eşimden başka kimsem Yok oda işte iken bana bir şey olsa aniden gelemiyor annemin yanına gönderdi 🥺 2 hafta sonra gelecek ama işte
Ahh canım anlıyorum seni benimki de askere gidecek haziranda. Kızımız onu beklemeden gelirse diye korkuyor. Tevekkül ettik 😊

Kizlar durup dururken caniniz sıkıntısįndan aglamak istediginiz oldumu hiç canim çok sıkkın çok halsizim surekli aglamak istiyorum hersey iyi yolunda cok sukur saglikli mutlu hayatimiz var Allaha sukur ama nedendir bugun čok uzgunum hatta dusa girip agladim bile (ben aglamak isteyince oyle yaparim) ozel bir gun oldugundan degil ama yalnis anlamayin depresyondayim galiba
Ay bende de oluyor normal herhalde hamilelikte hormonlar bizi ele geçirdi 🤣
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Eşim evimizde yani( Kırklareli) bende annemde (Ankara) biliyorsun orda eşimden başka kimsem Yok oda işte iken bana bir şey olsa aniden gelemiyor annemin yanına gönderdi 🥺 2 hafta sonra gelecek ama işte
Sen iyi ol da bişey olmaz canım doğunca gidersin 🌹

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Ahh canım anlıyorum seni benimki de askere gidecek haziranda. Kızımız onu beklemeden gelirse diye korkuyor. Tevekkül ettik 😊
Rabbim hayurlsii ile gidip sağ salim hayırlı bir şekilde dönmesini nasip etsin canım 🤲🏻 minigin de vaktinde gelsin inşallah ❤️

Ay bende de oluyor normal herhalde hamilelikte hormonlar bizi ele geçirdi 🤣

Sen iyi ol da bişey olmaz canım doğunca gidersin 🌹
Aynen kuzum eşimde öyle diyor oğluşumuz iyi olsunda gerisi önemli değil 🤲🏻♥️

Rabbim hayurlsii ile gidip sağ salim hayırlı bir şekilde dönmesini nasip etsin canım 🤲🏻 minigin de vaktinde gelsin inşallah ❤️

Aynen kuzum eşimde öyle diyor oğluşumuz iyi olsunda gerisi önemli değil 🤲🏻♥️
Kesinlikle canım benim dikkat et❤️

Havvanur

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar durup dururken caniniz sıkıntısįndan aglamak istediginiz oldumu hiç canim çok sıkkın çok halsizim surekli aglamak istiyorum hersey iyi yolunda cok sukur saglikli mutlu hayatimiz var Allaha sukur ama nedendir bugun čok uzgunum hatta dusa girip agladim bile (ben aglamak isteyince oyle yaparim) ozel bir gun oldugundan degil ama yalnis anlamayin depresyondayim galiba
Kuzum rabbim acı aglatmasin inşaAllah bugünler gecer annelik hormonlarindan sana tek bir tavsiyem banyoda filan aglama uygun değil orda uzun süre kalmak aglamak

Canan_

Kayıtlı Üye
rank
Canım 6 ay oldu annemlere gitmedim depresyonun dibine dibine vuruyorum.eşimi boğmak istiyorum.

Tüm sayfalar yüklendi.