Gaz problemi ne zmn geçer 🤔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde 𝕶ü𝖇𝖗𝖆 𝕶𝖔ç𝖞𝖎ğ𝖎𝖙♥️ tarafından oluşturulan Gaz problemi ne zmn geçer 🤔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,726 kez görüntülenmiş, 27 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gaz problemi ne zmn geçer 🤔
Konbuyu başlatan 𝕶ü𝖇𝖗𝖆 𝕶𝖔ç𝖞𝖎ğ𝖎𝖙♥️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 𝕶ü𝖇𝖗𝖆 𝕶𝖔ç𝖞𝖎ğ𝖎𝖙♥️
Zinco gaz damlası var cnm
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

3 aylık olunca azalıyor mu
Benimki azaldı kuzum eskisi gibi değil Allah'ım önce neler çektik 😔gece 2 den sabah 8.10 Lara kadar ağlıyordu uyumuyordu doktor metsil verdi kendim zinco damla aldım ama hiçbir işe yaramadı canım naptiysam geçmedi ama şimdi kendiliğinden azaldı artık eskisi gibi olmuyor gece gene uyumuyor ama en azından ağlamıyor benim için bu çok büyük bişey 😊

Benimki azaldı kuzum eskisi gibi değil Allah'ım önce neler çektik 😔gece 2 den sabah 8.10 Lara kadar ağlıyordu uyumuyordu doktor metsil verdi kendim zinco damla aldım ama hiçbir işe yaramadı canım naptiysam geçmedi ama şimdi kendiliğinden azaldı artık eskisi gibi olmuyor gece gene uyumuyor ama en azından ağlamıyor benim için bu çok büyük bişey 😊
Çocuğum uyuyor uykudan bağırarak uyanıyor gaz yüzünden Allah'ım yardim etsin ne yapım 🤦🏼‍♀️🥺

Asel minanin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Çocuğum uyuyor uykudan bağırarak uyanıyor gaz yüzünden Allah'ım yardim etsin ne yapım 🤦🏼‍♀️🥺
İnşallah geçer kuzum 😔🙏benimde aynıydı bide benim bebek hep mama içiyor canım anne sütü almıyor sindirimi zor olduğu için mama daha çok gaz yapıyordu.canim ılık bı duş aldır geceleri az da olsa rahatlıyor biraz ama gaz damlalarını kullanmaya devam ediyorum ben canim

Ece8894

Kayıtlı Üye
rank
Benim kızımda öyle aklım çıkıyordu birden çığlık atıp ugunuyor en sonunda allahim şu gazı geçsin kızımın okulunda herkese bisey alıp dagiticam dedim öyle zorluyor bizi Allah yardımcımiz olsun😪

Tomris geliyo

Kayıtlı Üye
rank
7 haftalık kızım var arkadaşlar gazından çok huysuzlaniyor ne zmn geçer bu gaz problemi 🤦🏼‍♀️
Maflor diye bı damla var pahalı biraz ama ilaç deil ve baya faydası oluyo canım emmeyi öğrenene kadar devam eder ciğerim hem emip hem nefes aldıkları için çok gazlaniyorlar devamlı yan yatır emzirdikten sonra uyuyo olsa bile gazını çıkar birikirse gaz açıklık olursunuz çünkü canım ayağının altına zeytin yağ sur masaj yap yavaş yavaş , benim kız sabahlara kadar kucakta geziyordu bu şekilde toparladık ne zaman geçti hatırlamıyorum ama dedim gibi emmeyi öğrenince geçecek gogusunun kahverengi kısmının hepsini ağzına almasını sagla emzirme videoları izle faydası olur inşallah canım 🤗

Tüm sayfalar yüklendi.