Gaz sancısı 😔😔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Demet Arslan tarafından oluşturulan Gaz sancısı 😔😔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,047 kez görüntülenmiş, 31 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gaz sancısı 😔😔
Konbuyu başlatan Demet Arslan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Alyaa🌷🌷

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bebeğim 26 günlük gaz sorunu var çok aglıyor geceleri yatamıyor memeyi yerken aglıyor oysaki her memeden sonra gazını da çıkarıyorum gaz damlası da aldık fayda etmedi bunu bilen tecrübeli anneler ne yapmalıyım 😒😒
Çok dayanılmayacak hale gelirse 2 3 çay kaşığı demlediğin kimyon çayından ver birde kundak yap canım ozaman rahatlar gaz damlası vermeni önermiyorum benim kızıma daha çok gaz yaptı masajlar yap birde doktor bana eğer kakasını yapmıyorsa 1 çay kaşığına zeytin yağı koy birazcık sütünüde koy içir demişti bizde pek işe yaramadı ama belki sizde yarar 2 kızımdada çok çektim gaz sorununu

Sinem&masal

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bebeğim 26 günlük gaz sorunu var çok aglıyor geceleri yatamıyor memeyi yerken aglıyor oysaki her memeden sonra gazını da çıkarıyorum gaz damlası da aldık fayda etmedi bunu bilen tecrübeli anneler ne yapmalıyım 😒😒
Ah ahh ben neler çektim o gaz sancısı dan 3 ay sonra bitti çok şükür ağlama nöbetleri mi dersin benim tuvalete bile gitmeye fırsatın olmamasınımi dersin neler çektim neler sallanmak çok iyi geliyo çarşaf alıp sallayın hemen susucaktir 😊

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Can geçmiş olsun benim de bebek 20gunluk gündüz ara ara gazı oluyo agliyo ama geceleri hiç durmuyo inan uyuduğum saat sabahın 5 i😴aşırı uykusuzum.lavaboya bile gidemiyorum ya böyle bişey var mı.gaziyla uğraşmaktan kendimi unuttum.yemek yemeye bile fırsatım olmuyo desem 🤦 bizde gaz damlası aldık bı haftadir kullanıyorum da ama doktor dedi gaz damlası kullansaniz bile yine gazı olucak üç aya kadar böyle dedi🤦çekecez artık yapacak bişey yok 🤷

Sinem&masal

Kayıtlı Üye
rank
Can geçmiş olsun benim de bebek 20gunluk gündüz ara ara gazı oluyo agliyo ama geceleri hiç durmuyo inan uyuduğum saat sabahın 5 i😴aşırı uykusuzum.lavaboya bile gidemiyorum ya böyle bişey var mı.gaziyla uğraşmaktan kendimi unuttum.yemek yemeye bile fırsatım olmuyo desem 🤦 bizde gaz damlası aldık bı haftadir kullanıyorum da ama doktor dedi gaz damlası kullansaniz bile yine gazı olucak üç aya kadar böyle dedi🤦çekecez artık yapacak bişey yok 🤷
Bende öyleydim bı zamanlar Allah yardımcın olsun ben de yemek yapamiyodum tuvalete dahi gidemiyodum çarşafta sallayarak susturabilir sakinleştirebilirsin canım sallandikca gaz sancısına iyi gelicektir

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Tüm sayfalar yüklendi.