Sorum var Gaz sorunu

• Konbuyu başlatan Adsız anne adayı
  • Toplam 10 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Adsız anne adayı tarafından oluşturulan Gaz sorunu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 445 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gaz sorunu
Konbuyu başlatan Adsız anne adayı
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Mia

Kayıtlı Üye
rank
Damlalar fayda etmediği için geceden suya kimyon isladim şimdi sabah öğle akşam mi veriliyor aç karna mi tok karna mi kaç kaşık veriliyor bilenler lütfen yazabilir mi
Kuzum bilgisi olan yazar mutlaka ama okuduğum kadarıyla bir bardak yap sen iç sabah aksam ,ve bir çay kaşığı da bebeğine ver bir kere

Damlalar fayda etmediği için geceden suya kimyon isladim şimdi sabah öğle akşam mi veriliyor aç karna mi tok karna mi kaç kaşık veriliyor bilenler lütfen yazabilir mi
Bende burada bekleyeyim aynı dert bende de var bacım

A

Adsız anne adayı

Guest
Anne cayi denen şeyi aldım içinde rezene kimyon anason falan var içiyorum günde iki kez sabah akşam faydasını zerre görmedim gece islayim kimyonu çok önerdiler diye sabah iki çay kaşığı verdim çıkartmadı gazını oysa ki hemen fayda eder demişlerdi çok perişanım çok ağlıyor durmuyo hiç mamadan sandım onu da değiştirdim buda böyle çıktı 😪

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Canım yarım çay bardağı kaynatılmış suya yarım çay kaşığı kimyonu koy karıştır 2-3 dk kalsın başka bardağa süz içine çok çok az şeker ılıtıp bir çay kaşığı verebilirsin. Ama arkasından hemen emzir ya da mama ver ki aldığı şey kimyonu baskılasın bosaltım sağlansın. Sende bu şekilde demleyip içebilirsin

A

Adsız anne adayı

Guest
Canım yarım çay bardağı kaynatılmış suya yarım çay kaşığı kimyonu koy karıştır 2-3 dk kalsın başka bardağa süz içine çok çok az şeker ılıtıp bir çay kaşığı verebilirsin. Ama arkasından hemen emzir ya da mama ver ki aldığı şey kimyonu baskılasın bosaltım sağlansın. Sende bu şekilde demleyip içebilirsin
Günde kaç kez verebilirim canım bilgin için çok teşekkür ederim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar