Gazdan kıvranan bebeğim var 😔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Betül Göker tarafından oluşturulan Gazdan kıvranan bebeğim var 😔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,956 kez görüntülenmiş, 42 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gazdan kıvranan bebeğim var 😔
Konbuyu başlatan Betül Göker
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Beren’in Annesi 🧚♀️

HemsireAnnem

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba. Bebeğim gaz sancısından kıvranıp duruyor . Bugün rezene çayının iyi geldiğini öğrendim. Siz neler yaptınız rezene çayı veren var mı bebeğine.
Bence en güzeli çok gaz sancısı çektiği zaman bebeğinizi güzel ılık bir duş aldırıp güzel bir masaj yağıyla karnına ve sırtına masaj yapıp bacaklarını karnına doğru ittirme hareketi yapıp yatırmak ben hep öyle yaptım zaten 3. Aydan sonra kesiliyor o zamana kadar çok ağladığı zorlandığı zaman bunu deneyebilirsin çoğu zaman ilaçlar bile fayda etmiyor sanciyi almıyor ama bu kesinlikle fayda ediyor benim bebeğim de gazla çok savaşıyordu bu yöntemle rahatlattim hep ve mışıl mışıl rahatlayıp uyudu her defasında.

2uşaq anası

Kayıtlı Üye
rank
2. Ayının içinde
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hm ben kendim de içim o zmn
Canım bilmiyorum Türkiye de varmı eger varsa Bobotik ilaçı varsa al ondan ver benim kızıma cok yardımcı olmuşdu
2. Ayının içinde

Hm ben kendim de içim o zmn

Canım bilmiyorum Türkiye de varmı eger varsa Bobotik ilaçı varsa al ondan ver benim kızıma cok yardımcı olmuşdu
Ve ya karnını nane yağı ile masaj et oda yardımcı oluyor

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Kızlar merhaba. Bebeğim gaz sancısından kıvranıp duruyor . Bugün rezene çayının iyi geldiğini öğrendim. Siz neler yaptınız rezene çayı veren var mı bebeğine.
Rezene çayını sen iç canım bende vermek istemiştim ama doktorumuz önermediilerde beyin gelişimini etkiliyormuş. Ben çok sıkıştığında kimyon çayı veriyordum rahatlıyordu. Sende deneyebilirsin

Adsız anne adayı

Kayıtlı Üye
rank
Aynı sorun bizde de var dört aylık kızım catlicak gazdan duphalac ile büyüğünü yaptırıyorum ancak rahatlıyor mama verince tekrar gaz doluyor bilmiyorum ne zaman bitecek kızımın gaz derdi😪

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Canım oğluma çörek otu yağı kullanmıştım çok faydasını gördüm, şuan kızıma da kullanıyorum 3 aylık oldu çok şükür gaz sıkıntısı yok

Tüm sayfalar yüklendi.