Gaziantepte Cocuk ortopedi doktoru

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeğim Büyürken kategorisinde İki prenses annesiyim🥰🥰 tarafından oluşturulan Gaziantepte Cocuk ortopedi doktoru başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 787 kez görüntülenmiş, 2 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeğim Büyürken
Konu Başlığı Gaziantepte Cocuk ortopedi doktoru
Konbuyu başlatan İki prenses annesiyim🥰🥰
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan İki prenses annesiyim🥰🥰
İyi geceler tatlis anneler benim bi sorum var benim 3,5 aylık kızımda kalça çıkılığı var 2 aydan beri korse filan kullandık hiç faydası olmamış iyileşmemiş bizi Gaziantepe gönderdi orda çocuk ortopedisi olarak hangi hastane ve doktor varsa bana söyler misiniz durum ciddi kızlar alçıdan dilan bahsediyorlar dünden beri çok kötüyüm
😭bide eğer iyilesmezse operasyon bile geçirebilir dediler dualarınıza da eksik etmeyin bize şimdiden teşekkürler canlarım

Melikeİkroş

Kayıtlı Üye
rank
İyi geceler tatlis anneler benim bi sorum var benim 3,5 aylık kızımda kalça çıkılığı var 2 aydan beri korse filan kullandık hiç faydası olmamış iyileşmemiş bizi Gaziantepe gönderdi orda çocuk ortopedisi olarak hangi hastane ve doktor varsa bana söyler misiniz durum ciddi kızlar alçıdan dilan bahsediyorlar dünden beri çok kötüyüm
😭bide eğer iyilesmezse operasyon bile geçirebilir dediler dualarınıza da eksik etmeyin bize şimdiden teşekkürler canlarım
En iyisi ünv hastanesi cnm benin de kızımda çarpık ayak tehsisi konulmuştu ünv tedavi olduk şükür iyisi doktorlar

Tüm sayfalar yüklendi.