Gbşrtmiyor ateş 🤕😭

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hastalıklar kategorisinde Doğa'm 💜 tarafından oluşturulan Gbşrtmiyor ateş 🤕😭 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,206 kez görüntülenmiş, 76 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hastalıklar
Konu Başlığı Gbşrtmiyor ateş 🤕😭
Konbuyu başlatan Doğa'm 💜
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Biz neler çektik disden sadece kafasinda ateşi verdi kızımın aynı senin dediğin gibi
Ay vallahi razıyım antibiyotik vermesin de doktor geçen götürdüm antibiyotik yazdı iki üç kez verdim baktım yavrumun bedeni buz gibi olmuş soğuk soğuk terliyor titriyor falan daha da vermedim başka doktora götürdüm vermediğin iyi olmuş dedi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sendende Allah razı olsun canım benim ne demek inşallah arkadaşlarin dediği gibi dişten kaynaklıdir
Ahhhh inşaAllah 😔😔😔

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Ay vallahi razıyım antibiyotik vermesin de doktor geçen götürdüm antibiyotik yazdı iki üç kez verdim baktım yavrumun bedeni buz gibi olmuş soğuk soğuk terliyor titriyor falan daha da vermedim başka doktora götürdüm vermediğin iyi olmuş dedi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ahhhh inşaAllah 😔😔😔
🤲🤲❤️

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
İyi geceler annişler ailecek 1 ay şnce grip olduk epey zor geçti ama geçmiyor kızımın atıyorum 4 gün iyise 3 gün ateşi yükseliyor sra ara düşüyor spnra bakıyorum hooop 38 hatta 40 bile oluyor doktora götürdük hiçbir şey yok kana baktı sonuçlar normal idrar veremedik idrar tahlil poşetini taktırmıyor şöyle ilginç bir durum var ki ya sadece alnında ateşi var ya komple kafa ya gövde bu şekil yani tüm bedeninde ateş yok yapılabilecek her şeyi de yaptım delirmek üzereyim ateşi olunca mutlu olan gülücükler atan bebek bir anda gidiyor kahroluyorum böyle olunca neden böyle oluyor şu an sadece kafasında var alnında
Çok geçmiş olsun kuzu nazar mı değdi fistiga
Dişten kaynaklı olabilirmi kuzum

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Çok geçmiş olsun kuzu nazar mı değdi fistiga
Dişten kaynaklı olabilirmi kuzum
Balım hiç bilmiyorum nazar mı neyse ama doktora gittik influenza çok yayıldı belirtileri de uyuşuyor dedi antibiyotik başlattı ben yine de idrar tahlili istedim ilaçlarını zorla veriyoruz ya ağlaya ağlaya bir hal oluyor ay normalde emerken uyurken sırılsıklam olan kız hastayken hiç terlemiyor hastalığı ama şükür Allah'a bugün terlemeye başladı yine

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Balım hiç bilmiyorum nazar mı neyse ama doktora gittik influenza çok yayıldı belirtileri de uyuşuyor dedi antibiyotik başlattı ben yine de idrar tahlili istedim ilaçlarını zorla veriyoruz ya ağlaya ağlaya bir hal oluyor ay normalde emerken uyurken sırılsıklam olan kız hastayken hiç terlemiyor hastalığı ama şükür Allah'a bugün terlemeye başladı yine
Kuzum Nasıl Oldu Prenses

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum Nasıl Oldu Prenses
O kadar sık olmasa da hala bir düşüp bir yükseliyor idrar sonucunu bekliyorum hala 😔 o kadar bitkinim ki çok zoe bir süreç ya minicik yavrum ateş içinde dün eşimin akrabası aramış bize neden gelmiyorsunuz diye küsüyor eşim dedi ki kızım hasta çıkamıyoruz bir yere eee ne olacak diyor adam gerizekalı sinir olduk ya cehalete bak kendi torunu da var evde onu bari düşün değil mi nasıl küsüyordu bi görsen

Tüm sayfalar yüklendi.