Gbşrtmiyor ateş 🤕😭

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hastalıklar kategorisinde Doğa'm 💜 tarafından oluşturulan Gbşrtmiyor ateş 🤕😭 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,202 kez görüntülenmiş, 76 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hastalıklar
Konu Başlığı Gbşrtmiyor ateş 🤕😭
Konbuyu başlatan Doğa'm 💜
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
O kadar sık olmasa da hala bir düşüp bir yükseliyor idrar sonucunu bekliyorum hala 😔 o kadar bitkinim ki çok zoe bir süreç ya minicik yavrum ateş içinde dün eşimin akrabası aramış bize neden gelmiyorsunuz diye küsüyor eşim dedi ki kızım hasta çıkamıyoruz bir yere eee ne olacak diyor adam gerizekalı sinir olduk ya cehalete bak kendi torunu da var evde onu bari düşün değil mi nasıl küsüyordu bi görsen
Dengesiz Cahil İnsan Çok Kuzum Allah'ım Şifa Versin Safi İsmi İle Prensese 🤲 inşallah

Hülya12

Yönetici
Mod
rank
Umut nasıl büyümüştür iyice 🥰🥰
Büyüyor Kuzum Çok Hasta Geçen Hiriltisi Vardı Götürdüm fizyolojik serumla temizle dedi izn vermiyor hiç inan ter dokuyorum oksuruk çoğaldı sabah goturdugumde ateşi 37 öksürük şurubu yazın dedim ama yazamam dedi enfeksiyon varsa öksürükle atar dedi dolven calpol yazdı ateşi düştü şükür öksürük devam ediyor 🥺🥺🥺

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Büyüyor Kuzum Çok Hasta Geçen Hiriltisi Vardı Götürdüm fizyolojik serumla temizle dedi izn vermiyor hiç inan ter dokuyorum oksuruk çoğaldı sabah goturdugumde ateşi 37 öksürük şurubu yazın dedim ama yazamam dedi enfeksiyon varsa öksürükle atar dedi dolven calpol yazdı ateşi düştü şükür öksürük devam ediyor 🥺🥺🥺
Oy yavrum benim ne kadar dikkat etsek de bulaşıyor işte napalım iyi olsunlar da hepsi geçer

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Mamasını ılık ver en ufak soğukta hemen kızarıyor miniklerin boğazları Doğa da geçen maması hastanedeyken soğumuştu mecburen verdim hemen başladı öksürmeye

Hülya12

Yönetici
Mod
rank
Mamasını ılık ver en ufak soğukta hemen kızarıyor miniklerin boğazları Doğa da geçen maması hastanedeyken soğumuştu mecburen verdim hemen başladı öksürmeye
Soğuyunca Kesinlikle İçmiyor Canım

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Amin canım benim inşallah rabbim tüm evlatlarımızı korusun inşallah böyle olunca hiç iyi olmiyorum 😪
Evet anneye de psikolojisi zor oluyor vallahi resmen maymunluk yapıyorum az gülsün diye hiç keyfi olmayınca ben de hasta hissediyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Soğuyunca Kesinlikle İçmiyor Canım
Seçici bak iyi bari ağzının tadını biliyor maşallah 🥰🥰

Tüm sayfalar yüklendi.