Sorum var Gebe iyim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Birisiglcn tarafından oluşturulan Gebe iyim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 301 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebe iyim
Konbuyu başlatan Birisiglcn
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Birisiglcn

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar ben normal regli dönemim de regl oldum ve bu dört gün sürdü ve bitti hemen bir gün sonra tekrar kanamam oldu ve şu anda da koyu leke var yerleşme kanaması böyle bir şey mi gebe olma ihtimalim var mı

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Merhaba kızlar ben normal regli dönemim de regl oldum ve bu dört gün sürdü ve bitti hemen bir gün sonra tekrar kanamam oldu ve şu anda da koyu leke var yerleşme kanaması böyle bir şey mi gebe olma ihtimalim var mı
Sanmıyorum cnm ilk kez ilişkiye girdiysen.omsan düzensiz olmuştur

Bager duha 👼🤍

Kayıtlı Üye
rank
Canım yerleşme kanaması bende 3 gün sürmüştü normal adet zamanında olmuştu farkı anlamak mümkün çünkü normal adet çok görülürken yerleşme kanamasında çok daha azdır buradan anlayabilirsin

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Yerleşme kanamasınin o kadar uzun surmeyecegini düşünüyorum normal adetin gelmiş bence

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Kan testi yapmadan bilemezsin

ebruakpinar0354

Kayıtlı Üye
rank
Kimi adet vakitleri ni sen bitdi sanarsın ama o devam etmiştir lekelenme koyu kan geldiyse eyer o kalan eski kandır adet olmazsın beyaz akıntı ile bir kanama Hafif renkte olur o yerleşme kanamasina gecer ama adet olmazsın ayetinde de geçerse o zmn yerleşme kanaması olabilir kimindi farklı oluyor

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-07-03
Gebeliğinizin 30. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık lahana büyüklüğünde.
Bebeğin etrafında yaklaşık 100 ml amniyotik sıvı var. Kendinizi biraz yorgun hisseder ve uyku sorunları yaşamaya başlarsınız. hormonların etkisi ile eklemlerde gevşeme ve ruhsal değişiklikler (anksiete ve depresyon) başlayabilir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 39 cm ağırlıgı 1400 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar