Sorum var Gebemiyim değil miyim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Güllll tarafından oluşturulan Gebemiyim değil miyim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 813 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebemiyim değil miyim
Konbuyu başlatan Güllll
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Doğa'm 💜

Güllll

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar meraba bu referans değeri nedemek üç defa kan verdim doktor iki günde bir kan verip gel dedi ama meraktan catlicam bu sonuçlar ne demek üç sonuçta da referans değeri aynı ama sonuç en son 43800 çıktı

Ekli dosyalar

• Screenshot_2023-11-10-15-46-14-21.jpg
    Screenshot_2023-11-10-15-46-14-21.jpg
    173.4 KB · Görüntüleme: 112

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar meraba bu referans değeri nedemek üç defa kan verdim doktor iki günde bir kan verip gel dedi ama meraktan catlicam bu sonuçlar ne demek üç sonuçta da referans değeri aynı ama sonuç en son 43800 çıktı
Önemli olan sonuç canım hamilesin hayırlı olsun doktora gitmedin mi tekrardan
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sonucun yükselmiş olması sağlıklı gebelik demek

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Gebelik var ve öyle küçük de değil minik 😍😍. Değerin güzel yükselmiş sağlıklı bir bebek yanş

Güllll

Kayıtlı Üye
rank

Ya gittim sağlıklı durmuyor dedi iki günde bir kan istedi salı kontrolüm var işte

Gebelik var ve öyle küçük de değil minik 😍😍. Değerin güzel yükselmiş sağlıklı bir bebek yanş
Ya ben kpssye hazırlanıyorm bide ne kadarlık hamileyim onuda demedi sınava kadar doğum biter mi yoksa denk gelir mi sizce

Kafam sadece referans değerinde kaldı her yerde 0-5 gebelik yok diye yazıyor ama sonuç hep yüksek ilk doktora gittiğimde pazartesi günü yani dış gebelik dedi önce sonra alttan ultrasonla baktı sağlıklı durmuyor dedi sonra böyle bişi istedi işte ama adet sancısına benzer ağrım var kasik rahim ve kalçama vuruyor öldürüyor resmen beni

Son düzenleme:

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Ya gittim sağlıklı durmuyor dedi iki günde bir kan istedi salı kontrolüm var işte

Ya ben kpssye hazırlanıyorm bide ne kadarlık hamileyim onuda demedi sınava kadar doğum biter mi yoksa denk gelir mi sizce

Kafam sadece referans değerinde kaldı her yerde 0-5 gebelik yok diye yazıyor ama sonuç hep yüksek ilk doktora gittiğimde pazartesi günü yani dış gebelik dedi önce sonra alttan ultrasonla baktı sağlıklı durmuyor dedi sonra böyle bişi istedi işte ama adet sancısına benzer ağrım var kasik rahim ve kalçama vuruyor öldürüyor resmen beni
Peki bu attığın fotoda ki değer yeni mi yoksa ondan sonra tekrar kan verdin mi canım yani en son 43 bin di de sonra ayın 8nde kan verince mi bu değere düştü

Güllll

Kayıtlı Üye
rank

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank

Valla ben ilk öğrendiğimde sonuç

Ben ilk öğrendiğimde sonucum 23992 çıktı arkadaşım ebe referans değeri neden böyle dedim o çok da önemli değil dedi hamileliğim daha 4 mü 5 hafta mıydı yalan olmasın 3 hafta sonra da doğum doktoruna gittim ultrasonda göründü sağlıklı gebelikti verdiğin her kanda da değer artıyorsa sağlıklıdır senin sonuç da gayet iyi artıyormuş da ağrılar normal bebek yerleşiyor ama çok aşırıysa bekleme randevu falan git görün gerekirse ilaçla hallediyorlar canım başka doktora da görünmende fayda var bu tür durumlarda tek doktorun dediğine göre hareket etmemek gerekiyor beşer şaşar onlarda da hata olabiliyor sağlıksızsa düzgün bir açıklama yapıp ilaç vermesi gerekir

Son düzenleme:

Güllll

Kayıtlı Üye
rank
Valla ben ilk öğrendiğimde sonuç

Ben ilk öğrendiğimde sonucum 23992 çıktı arkadaşım ebe referans değeri neden böyle dedim o çok da önemli değil dedi hamileliğim daha 4 mü 5 hafta mıydı yalan olmasın 3 hafta sonra da doğum doktoruna gittim ultrasonda göründü sağlıklı gebelikti verdiğin her kanda da değer artıyorsa sağlıklıdır senin sonuç da gayet iyi artıyormuş da ağrılar normal bebek yerleşiyor ama çok aşırıysa bekleme randevu falan git görün gerekirse ilaçla hallediyorlar canım başka doktora da görünmende fayda var bu tür durumlarda tek doktorun dediğine göre hareket etmemek gerekiyor beşer şaşar onlarda da hata olabiliyor sağlıksızsa düzgün bir açıklama yapıp ilaç vermesi gerekir
Sorma acile Gidiyom bişi yok diyor bir doktor dediki dış gebelik bu durumun başka zamanlarda sağlıkli olup olmadığını öğrenmek için iki günde bir değer baktirman gerek dedi biri sağlıksız duruyor dedi biri sorun yok dedi bende anlamadım cidden ,salı günü randevum var zaten başka bir doktora gitcem bakım nedir ama bn çok kötüyüm ya halsizim midem kötü basım ağrıyo bu çok mu normal peki

O zaman sağlıklı gebelik canım endişe etme
Hm tamam teşekkürler

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Evet hamilesim tebrik ederim

Tüm sayfalar yüklendi.