Sorum var Gebemiyim değil miyim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Güllll tarafından oluşturulan Gebemiyim değil miyim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 835 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebemiyim değil miyim
Konbuyu başlatan Güllll
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Doğa'm 💜

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Sorma acile Gidiyom bişi yok diyor bir doktor dediki dış gebelik bu durumun başka zamanlarda sağlıkli olup olmadığını öğrenmek için iki günde bir değer baktirman gerek dedi biri sağlıksız duruyor dedi biri sorun yok dedi bende anlamadım cidden ,salı günü randevum var zaten başka bir doktora gitcem bakım nedir ama bn çok kötüyüm ya halsizim midem kötü basım ağrıyo bu çok mu normal peki
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hm tamam teşekkürler
Evet canım bedenin alışık olmadığı bir hal içinde ister istemez buna tepki veriyor annelik kolay değil Rabbim yardımcın olsun her şey kokusunu alana kadar 🥰 tadını çıkarmaya bak mide bulantın varsa tuzlu kraker yoğurt meyve salatalık bunlar iyi gelir randevu günün gelene kadar ağır kaldırma ağır iş yapma mümkünse sadece temel ihtiyaçlarını karşıla bunu dışında bolca dinlen ağrılarını doktora muhakkak söyle Allah'ın izniyle ben bir sorun olduğunu düşünmüyorum hepimiz yaşadık ama yine de tedbir iyidir

Güllll

Kayıtlı Üye
rank
Evet canım bedenin alışık olmadığı bir hal içinde ister istemez buna tepki veriyor annelik kolay değil Rabbim yardımcın olsun her şey kokusunu alana kadar 🥰 tadını çıkarmaya bak mide bulantın varsa tuzlu kraker yoğurt meyve salatalık bunlar iyi gelir randevu günün gelene kadar ağır kaldırma ağır iş yapma mümkünse sadece temel ihtiyaçlarını karşıla bunu dışında bolca dinlen ağrılarını doktora muhakkak söyle Allah'ın izniyle ben bir sorun olduğunu düşünmüyorum hepimiz yaşadık ama yine de tedbir iyidir
Evet çok fenayım ne yiyosam çıkarıyorum kraker yiyom biraz iyi geliyor sonra onuda çıkarıyorm,çok teşekkür ederim 🥰

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Evet çok fenayım ne yiyosam çıkarıyorum kraker yiyom biraz iyi geliyor sonra onuda çıkarıyorm,çok teşekkür ederim 🥰
Ay onu çok yaşadım anca yoğurt yatıştırıyordu yemesem bu sefer de açlıktan midem bulanabiliyordu yoğurda ceviz badem katardım robottan geçirip az da ekmek doğrardım içine oturur yerdim şimdi olsa yapmam da işte o zamanlar çok lezzetli oluyordu 😅😘 bu arada ceviz badem bebeğe iyi kilo yapıyormuş gelişimleri için çok faydalıymış

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar