Gebeliğin ilk 3 ayi eşden uzak durma normal mi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aysu çelik tarafından oluşturulan Gebeliğin ilk 3 ayi eşden uzak durma normal mi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,037 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebeliğin ilk 3 ayi eşden uzak durma normal mi
Konbuyu başlatan Aysu çelik
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Canan_

Aysu çelik

Kayıtlı Üye
rank

Mustafamin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar sizde hamileliğin ilk üç ayında eşinizden uzak durdunuz mu benim midem almıyor. ( Eşimi seviyorum)
Esimden hic tiksinmedim ama disardan geldgi zmn koku hemen aliordum rhtsz oluordum .. ama bunda tahmml edemiorum isteklerine onu getr bnu getr sunu yap bnu yap ck snrli oluorum bzm hep kavgamz oglmzdr ck snrliym bu gebelikte 😊😊

elifsu♡ ecrin ada

Kayıtlı Üye
rank
O ne demek 😁
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benim eşim sigara içtiği için çok kötü kokuyor o yüzden izin alarak öpüyor o derece yani
Yani ilk gebeliğimde annemlere geldim evi eşimi karartığım için aradığı zamn bile direk kusuyodum o kadar yani ama ikinci gebeliğimdede tam tersi normalinden daha hoş ve çekici geliyodu gözüme 😂🤣😂🤣

Nur Toygar Tıraz

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar sizde hamileliğin ilk üç ayında eşinizden uzak durdunuz mu benim midem almıyor. ( Eşimi seviyorum)
Canım evet bazı gebelerde bu oluyor. Hamile olduğumu ogrendigimde ilk eşimle bizde konuşmuştuk bunu. Olabilir ama bu hormonlardan dolayı diye. Allah'a şükür olmadı bende sadece kokuya hassasiyet arttığı için daha keskin geliyor ten kokusu. Oda saolsun çok dikkat ediyor bunlara. Biz hamilelikte oluşabilecek her türlü durumu aşırı araştırıp hayatımızı bu şekilde yönlendirdik enazindan bir süre olacağını biliyoruz. Bazılarında doğuma kadar devam eder bazısında bir süre sonra yok olur bu hisler. Birbirinizi idare edeceksiniz artık 🙏🥰

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar