Sorum var Gebelik belirtileri

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mihriban BOLAT tarafından oluşturulan Gebelik belirtileri başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 444 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelik belirtileri
Konbuyu başlatan Mihriban BOLAT
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Mihriban BOLAT

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaşlar yaklaşık 3 yıldır bu uygulamayı kullanıyorum ilk sorumu sormak bugüne nasip oldu 2 gün önce idrar testi yaptım 2. Çizgi silik çıktı dün hafif lekelenme oldu (çok özür dilerim) onu gördükten sonra 1 test daha alıp yaptım iki çizgide belirgin çıktı 2 tane kızım var onlarda böyle birşey yaşamadığım için soruyorum aranızda bu durumu yaşayan varsa bilgi verebilir mi teşekkür ederim

Merhaba arkadaşlar yaklaşık 3 yıldır bu uygulamayı kullanıyorum ilk sorumu sormak bugüne nasip oldu 2 gün önce idrar testi yaptım 2. Çizgi silik çıktı dün hafif lekelenme oldu (çok özür dilerim) onu gördükten sonra 1 test daha alıp yaptım iki çizgide belirgin çıktı 2 tane kızım var onlarda böyle birşey yaşamadığım için soruyorum aranızda bu durumu yaşayan varsa bilgi verebilir mi teşekkür ederim
Büyük ihtimalle hamilesin canım .ben bu gebeliğimden önce bı gebelik yaşamıştım,günüm geçince test yapmıştım,2. Çizgi dediğin gibi silik çıkmıştı, ve 3 gün sonra adet olmuştum ama sen madem 2.testte belirgin çıkmış, yüksek ihtimal le hamilesin, yinede kan tahlili ver

Mihriban BOLAT

Kayıtlı Üye
rank
Büyük ihtimalle hamilesin canım .ben bu gebeliğimden önce bı gebelik yaşamıştım,günüm geçince test yapmıştım,2. Çizgi dediğin gibi silik çıkmıştı, ve 3 gün sonra adet olmuştum ama sen madem 2.testte belirgin çıkmış, yüksek ihtimal le hamilesin, yinede kan tahlili ver
Bugün akşam gittim yaklaşık 4 haftalık hamileyim 2 kızım var 3 hamilelikte de adet olmadan öğrendim gebeliği teşekkür ederim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar