Gebelik çatlağı için ne kullanıyosunuz😫

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gizemrüya tarafından oluşturulan Gebelik çatlağı için ne kullanıyosunuz😫 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,626 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelik çatlağı için ne kullanıyosunuz😫
Konbuyu başlatan Gizemrüya
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gizemrüya

iki kiz iki oğlan annesi

Kayıtlı Üye
rank
İlk qebeliqmde hiç bisey kullanmamistim kullanamamıstım. Göbeqimde 2 cizqi oldu basenerimde oldu biraz. Bu qebeliqmde bio oil kullandm ilk 4 ay snra bebek yaqı iyi qeliyo diye okudum 7 aya qirdim bebek yaqı kullanıyorum suanlik catlak oluşmadı yeni seytan kulaqna kurşun kaşıntımda yok. Gobeqim masaAllahı war benden önde qidiyor büyükte yani. Killanma ilk qebelqmdede oldu aşırı bundada war qöqüs arasına kadarki yaqi oraya surmedqm halde. Killanma bünye we qebelikle alakalı yani
Killanma bunyeyle alakalı bence de canim Benim 4 üncü gebeligim bişey kullanmadım hiç birinde de ama killanma bende de var çok değil ama genetik sanırım bizde ki

Selda mas

Kayıtlı Üye
rank
Ya kızlar ben ilk hamileligimde dogurana kadar düzenli hindistan cevizi yağı kullandım maşallah çatlamayan yerim kalmadı gıcık oluyorum ya😫 şimdide bisey almadım bebek yağı var arada onu sürüyorum oda internette bazı kişilerde killanma yapar yaziyor onu da kestim zeytinyagi suruyorum . Siz ne kullaniyosunuz bana önerin ve çatlaginiz çokmu benim gibi😣
Çatlak doğum yapınca çok daha fazla a belli ediyor kendini yapısal harika elastik değilsek herkes mutlaka çatlıyor oğluma hamileyken lierac kullandım pahalı ama kaliteli çatlak kremi inan bı işe yaramadı bide yanlamasina çatladı benim 2. Hamileliğimde hiç birşey kullanmadim daha çok büyümedim 5 ay olacağım bio oil ya kış hatirlamkyorsam bı onu denicem ama çatlak üzerine. Çatlak olacak biliyorum amaç için rahatlasi. Diye alcam 😂 yoksa birşey işe yaramıyor yazdıklarımı deneye bilirsin

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Yacak bişey yok yeter ki onlar sağolsun valla çatlasam da patlasam da çocuklarım ❤️ ha kocam memnun değil mi kendisi bilir umrumda bile değil ben manken değilim yada öyle bi hevesim yok amaannnnn dışarda çok var gözü varsa yallahhhhh 😂
🤣🤣🤣
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İlk qebeliqmde hiç bisey kullanmamistim kullanamamıstım. Göbeqimde 2 cizqi oldu basenerimde oldu biraz. Bu qebeliqmde bio oil kullandm ilk 4 ay snra bebek yaqı iyi qeliyo diye okudum 7 aya qirdim bebek yaqı kullanıyorum suanlik catlak oluşmadı yeni seytan kulaqna kurşun kaşıntımda yok. Gobeqim masaAllahı war benden önde qidiyor büyükte yani. Killanma ilk qebelqmdede oldu aşırı bundada war qöqüs arasına kadarki yaqi oraya surmedqm halde. Killanma bünye we qebelikle alakalı yani
Hmmm anladım canım yağ ile çok ilgisi yok ozaman

Hmmm anladım canım yağ ile çok ilgisi yok ozaman
Çatlak doğum yapınca çok daha fazla a belli ediyor kendini yapısal harika elastik değilsek herkes mutlaka çatlıyor oğluma hamileyken lierac kullandım pahalı ama kaliteli çatlak kremi inan bı işe yaramadı bide yanlamasina çatladı benim 2. Hamileliğimde hiç birşey kullanmadim daha çok büyümedim 5 ay olacağım bio oil ya kış hatirlamkyorsam bı onu denicem ama çatlak üzerine. Çatlak olacak biliyorum amaç için rahatlasi. Diye alcam 😂 yoksa birşey işe yaramıyor yazdıklarımı deneye bilirsin
Oda doğru ya benim kuzenim var hiçbirşey kullanmamış ve hiç çatlağı yok biraz yapıyla alakalı sanırım canım haklısın ne kullansak da çatlayacağı varsa çatlıyor

Bebe yagı kullanıyorum göbek bölgesinde tüylenme bi çok kişide hamilelik kaynaklı olup sonra kendiliğinden geçen bi durum yağla alakası var mı bilmiyorum
Ozaman bende bebe yağına devam edeyim canım🥰doğru ya o hormonlardandır bence de

Son düzenleme:

Ravza

Kayıtlı Üye
rank
Ya kızlar ben ilk hamileligimde dogurana kadar düzenli hindistan cevizi yağı kullandım maşallah çatlamayan yerim kalmadı gıcık oluyorum ya😫 şimdide bisey almadım bebek yağı var arada onu sürüyorum oda internette bazı kişilerde killanma yapar yaziyor onu da kestim zeytinyagi suruyorum . Siz ne kullaniyosunuz bana önerin ve çatlaginiz çokmu benim gibi😣
Artık anladım ki çatlak insanın vücut yapısı ile alakalı ne yaparsan yap canım çatlamaya uygunsa çatlıyor yapacak birşey yok

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Aynen yaa iki cocugumdada her yerimde catlaklik var bundada oldu napiyim ne sursem yine oluyor bazen irsla alakadar annemdede var kardeslerimdede😂 kizim karnimi gorubde anne karnini kim cizmis diyor diyom siz yapmissiniz 🤣
🤭🤭🤭🤭

Kesinlinlikle canim 😣
Artık anladım ki çatlak insanın vücut yapısı ile alakalı ne yaparsan yap canım çatlamaya uygunsa çatlıyor yapacak birşey yok

Türkaan

Kayıtlı Üye
rank
Bio-oil cilt bakım yağını tavsiye ederim bir tane kötü yorum yok çevremde herkez onu kullanıyor hiç catlagim yok Allah'a şükür
Bunu bende kullaniyorum badem yagini vazelinle karıştırdım zeytinyağli krem vardı çatlamadi çatlamadi 7ayliktan sonra çatladı cildim de kuru benim o yüzden daha çok sürmek gerekiyomus göbeğim özel bölgem hep çatladı.

Tüm sayfalar yüklendi.