Gebelik Çatlağı ne zaman oluşmaya başladı?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Elmas tarafından oluşturulan Gebelik Çatlağı ne zaman oluşmaya başladı? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,775 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelik Çatlağı ne zaman oluşmaya başladı?
Konbuyu başlatan Elmas
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Elif kpln

Elmas

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar.
6. Ayımı doldurmak üzereyim. Sizde gebelik çatlağı oldu mu? Olduysa hangi aylarda basladı?

MrymCetinkaya

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar.
6. Ayımı doldurmak üzereyim. Sizde gebelik çatlağı oldu mu? Olduysa hangi aylarda basladı?
Genelde son haftalarda daha sık oluyor. Çok kuru ciltlerde erken başlıyor, benin cildim de kuru 9. Aya kadar düzenli olarak nemlendirdim ama son 3 hafta bir anda çatladı alt karın, basen ve üst bacaklar. Bence sizmde simdiden cildinizi nemlendirin zeytinyağ kullanmanızı tavsiye ederim.

Elmas

Kayıtlı Üye
rank
Benim de 30 dan sonra oldu canm
Baya geçmiş ben şimdiden her gün yagliyorum 😂 korkudan
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Genelde son haftalarda daha sık oluyor. Çok kuru ciltlerde erken başlıyor, benin cildim de kuru 9. Aya kadar düzenli olarak nemlendirdim ama son 3 hafta bir anda çatladı alt karın, basen ve üst bacaklar. Bence sizmde simdiden cildinizi nemlendirin zeytinyağ kullanmanızı tavsiye ederim.
Ben şimdiden kantaron yagi kullanıyorum bir aydır. Tesekkurler

Ipek2021

Kayıtlı Üye
rank
Cildinizi kuru bırakmamaya çalışın bende de oldu ilk gebelikte bi süre sonra kendiliğinden kayboldu.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar