Gebelik doneminde baslayan sac dokulmesi yasayan varmi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde gyulche tarafından oluşturulan Gebelik doneminde baslayan sac dokulmesi yasayan varmi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 518 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Gebelik doneminde baslayan sac dokulmesi yasayan varmi
Konbuyu başlatan gyulche
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Alyaa🌷🌷

sarı kızım🐇💛

Kayıtlı Üye
rank
Hamile kaldim ay saclarim asiri dokulmeye basladi ilk gebelimde de var simdi de devam ediyor yasayan varmi acaba avuc avuc dokuluyor birsuru testler yaptim bir sorun cikmadi
Ben hamileyken saçlarım gurlaşmıştı kalın uzun çok güzeldi. Doğumdan 3 ay sonra şimdiye kadar kızım 5 aylık avuç içi dolu dökülüyo hayla. Doktora gidicem ultrason olucam 3 günden sonra

deneyimlianne

Kayıtlı Üye
rank
Hamile kaldim ay saclarim asiri dokulmeye basladi ilk gebelimde de var simdi de devam ediyor yasayan varmi acaba avuc avuc dokuluyor birsuru testler yaptim bir sorun cikmadi
Çok şükür benim iki gebelelik sürecimde de saçlarımda hiç döküime olmadı aksine daha da çok güçlenmişti.Kişiden kişiye değişen birşey galiba

gyulche

Kayıtlı Üye
rank
Önceleri avuç avuçtu ama şuan normal emzirme dönemdin de çok dökülmüştü tam durdu dedim gebe kaldım yine dökülüyor 😂😂
Ay evet simdi daha az ama tamamen durmadi sican kuyru gibi kaldi calim🤣🤣🤣
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Çok şükür benim iki gebelelik sürecimde de saçlarımda hiç döküime olmadı aksine daha da çok güçlenmişti.Kişiden kişiye değişen birşey galiba
Ilk gevelimdede de dokulmustu ama bukadar cok deil sonra duzelmisti

Ben hamileyken saçlarım gurlaşmıştı kalın uzun çok güzeldi. Doğumdan 3 ay sonra şimdiye kadar kızım 5 aylık avuç içi dolu dökülüyo hayla. Doktora gidicem ultrason olucam 3 günden sonra
Emzirirken de cok dokuluyor diye duymustum yani ben kel kalicam 🤣 salikla gelsinde

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Ay evet simdi daha az ama tamamen durmadi sican kuyru gibi kaldi calim🤣🤣🤣

Ilk gevelimdede de dokulmustu ama bukadar cok deil sonra duzelmisti

Emzirirken de cok dokuluyor diye duymustum yani ben kel kalicam 🤣 salikla gelsinde
Allahtan benim ki gür bir saç da döküldüğü belli olmuyor 😂😂

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Gebelik döneminde deilde doğumlardan sonra saç kalmıyor bende🥴🥴 üç dört ay geciyo sonra düzeliyor ya normal bu canım hormonlar dan dolayı oluyo

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar