Gebelik doneminde baslayan sac dokulmesi yasayan varmi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde gyulche tarafından oluşturulan Gebelik doneminde baslayan sac dokulmesi yasayan varmi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 556 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Gebelik doneminde baslayan sac dokulmesi yasayan varmi
Konbuyu başlatan gyulche
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Alyaa🌷🌷

sarı kızım🐇💛

Kayıtlı Üye
rank
Ay evet simdi daha az ama tamamen durmadi sican kuyru gibi kaldi calim🤣🤣🤣
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ilk gevelimdede de dokulmustu ama bukadar cok deil sonra duzelmisti

Emzirirken de cok dokuluyor diye duymustum yani ben kel kalicam 🤣 salikla gelsinde
İnşAllah canm bebek iyi olsun saçlar geri gelir diş deyil ya çektirdin bidaha gelmiycek diyesin😄

gyulche

Kayıtlı Üye
rank
İnşAllah canm bebek iyi olsun saçlar geri gelir diş deyil ya çektirdin bidaha gelmiycek diyesin😄
Vallahi dogru 🤣yok zaten birsuru saç çıktı bide kestiremiyorum kestirsem daha farkli olucak ta iste

Gebelik döneminde deilde doğumlardan sonra saç kalmıyor bende🥴🥴 üç dört ay geciyo sonra düzeliyor ya normal bu canım hormonlar dan dolayı oluyo
Ay sacimi uzuuun zamandir salamiyorum cunku her yer sac oluyor bide hamileikte cok guzel uzuyor ama eksik 🤣🤣🤣bende salikla bebeyim gelsinde kisacik kestiricam kiyamasamda tam istedim uzunla gelicek ben de sac kalmamais olucak 🤣birkac tel

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Vallahi dogru 🤣yok zaten birsuru saç çıktı bide kestiremiyorum kestirsem daha farkli olucak ta iste

Ay sacimi uzuuun zamandir salamiyorum cunku her yer sac oluyor bide hamileikte cok guzel uzuyor ama eksik 🤣🤣🤣bende salikla bebeyim gelsinde kisacik kestiricam kiyamasamda tam istedim uzunla gelicek ben de sac kalmamais olucak 🤣birkac tel
Bende kestirdim canım ara makas da attım çünkü artık heryer de saç görmekten bikmistim ya🥴🥴

Tüm sayfalar yüklendi.