Gebelik eğitimi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğuma Hazırlık kategorisinde MrymCetinkaya tarafından oluşturulan Gebelik eğitimi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,885 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğuma Hazırlık
Konu Başlığı Gebelik eğitimi
Konbuyu başlatan MrymCetinkaya
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan elifsu♡ ecrin ada

MrymCetinkaya

Kayıtlı Üye
rank
Bayanlar özellikle ilk gebeliği olanlar muhakkak gebelik eğitimi alsınlar. Çok faydalı ve eğitici oluyor, o kadar az şey biliyoruz ki gebelik dönemi sonraki dönem hakkında inanani iyiki de katılmışim diyeceksiniz.En azından neyi ne için yaptığınızı bile bir gebe olacaksınız. Ben kinci gebeliğimi eğitimlere katılarak geçiriyorum, nerede bir eğitim varsa katılıyorum. İlk gebeliğimde yaşadığım tecrubesizlikleri bir daha yaşamak istemiyorum bilinçli gebe doğumuna da sahip çıkabilir. Herkese kesinlikle tavsiye ediyorum.

elifsu♡ ecrin ada

Kayıtlı Üye
rank
Bayanlar özellikle ilk gebeliği olanlar muhakkak gebelik eğitimi alsınlar. Çok faydalı ve eğitici oluyor, o kadar az şey biliyoruz ki gebelik dönemi sonraki dönem hakkında inanani iyiki de katılmışim diyeceksiniz.En azından neyi ne için yaptığınızı bile bir gebe olacaksınız. Ben kinci gebeliğimi eğitimlere katılarak geçiriyorum, nerede bir eğitim varsa katılıyorum. İlk gebeliğimde yaşadığım tecrubesizlikleri bir daha yaşamak istemiyorum bilinçli gebe doğumuna da sahip çıkabilir. Herkese kesinlikle tavsiye ediyorum.
Bn geç kaldım sanırım bnm 2. Çoçuk😊😊

Asel1

Kayıtlı Üye
rank
Bende almayı düşünüyorum. Nerden alıyorsunuz eğitimi acaba

MrymCetinkaya

Kayıtlı Üye
rank
Bende almayı düşünüyorum. Nerden alıyorsunuz eğitimi acaba
Ben şu an Ankara şehir hastanesinin ve yine Ankara Medipol hastanesi doktorlarının eğitimine katılıyorum. Bir sonraki egitim ne zaman bilmiyorum. Ben size bir resim atayım oradan iletişime geçin ebe ile.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bn geç kaldım sanırım bnm 2. Çoçuk😊😊
3. Düşünüyorsanız neden olmasın ki :)

elifsu♡ ecrin ada

Kayıtlı Üye
rank
Ben şu an Ankara şehir hastanesinin ve yine Ankara Medipol hastanesi doktorlarının eğitimine katılıyorum. Bir sonraki egitim ne zaman bilmiyorum. Ben size bir resim atayım oradan iletişime geçin ebe ile.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

3. Düşünüyorsanız neden olmasın ki :)
Kız allah seni 4 ay oldu doğum yapalı 🤣

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
Aynn işe yarıyor eğitimler sonuçta bilgileniyoruz

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar