Sorum var Gebelik hesaplama

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Baran tarafından oluşturulan Gebelik hesaplama başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 227 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelik hesaplama
Konbuyu başlatan Baran
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Baran

Baran

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaşlar bi konuda kafam çok karıştı doktora da bi türlü soramadım size sormak istedim şimdi ben tahmini 37 haftalık hamileyim ama yanliş mi doğru mu hesaplıyorum bilmiyorum bu ikinci gebeliğim spral takılıydı adetli iken gidip çıkartım 27 nisan 2023 günü çıkartım adetim bitmişti şimdi son addet tarihim bu ise hesabım doğru mu ben 37 mi oluyorum 38 mi kafam karıştı ya

deneyimlianne

Kayıtlı Üye
rank
Eğer adetiniz 27 Nisan da başlamış ve siz de ilk gün gidip çıkarttıysanız doğal olarak adet başlangıç tarihi 27 nisandır.Böylelikle 37 haftalık gebe oluyorsunuz.Yok adetiniz 27 Nisan'da bitmişse kaç gün sürüyorsa bi o kadar tarihi geriye alıp hesaplayın.Misa 6 gün sürdüyse 27-6 =21 eder.Nisanın 21 i ne göre hesap edin birde.

Baran

Kayıtlı Üye
rank
Yok adetim 20 nisanda başladı 27 gibi bitti bende sona doğru olduğu için gidip çıkartım cevap için teşekkür ediyorum 🫶

Tüm sayfalar yüklendi.