Gebelik ilaclari

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Smeey_51 tarafından oluşturulan Gebelik ilaclari başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,115 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelik ilaclari
Konbuyu başlatan Smeey_51
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ecmelll

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
İlk aylarda benim favori biricik ilaçlarım prilam ve parol. Bende b12 ve D vitamini eksik olduğu için ayriyetten B12 hapı ve D vitamini damlası kullanıyorum. Diğer gebeler kullanıyormu bilmiyorum ve olmazsa olmaz folik asit ilk 3 ay kesinlikle kullanılması öneriliyor. Şubatta doktor ilaçlarımı tamamen değişecekmiş 3 ayım bitiyor çünkü 🤭

Merhaba hanımlar hangi aydasinz ve hqmilelik boyunca ne kullandınız ilaç olarak
Canım ben ilk prilam dr ile tanıştım 😍 folik asit en başta başladım hamile kalmadan 8 haftada bana magnezyum ilacı d vitamini b 12 vitamini kullanıyorum ama bunlar bazısı birden verdi bazısı sonra verdi çünkü ben kan tahlili yaptırmıştım vitaminim iyiydi bebiş almaya başlayınca bana verdi ❤️❤️❤️Suan cok sukur 10+5 hala kullanıyorum he birde ben kanama için progestan kullanıyordum suan da da kullanıyorum ama tedbir amaçlı alalım dedi :)

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-09-06
Gebeliğinizin 22. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık kabak büyüklüğünde.
Bebeğimiz yeni doğanın minik kopyası halini aldı. gözler oluştu fakat iris hala siyah pigment halinde. ince tüyler (laguna) cildi kaplar. pankreas hormon üretimine başlar. Cilt değişiklikleriniz artmaya devam eder. kalça, karın ve gögüste sellülitler oluşmaya
başlar. kaşıntı olabilir. nemlendirici kremler kullanılabilir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 29 cm ağırlıgı 470 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba hanımlar hangi aydasinz ve hqmilelik boyunca ne kullandınız ilaç olarak
Cnm ben 15 haftaligim ..ben bulantı kusmalardan dolayı prilam Dr ve gavisisn surup ictim.. ve folik asit ilk 3 ay .şuan da da bulantılarım eskisi gibi değil prilam azalttım doktorum bana balık vitamin ilacı ..magnezyum ve demir ilacı verdi

Tüm sayfalar yüklendi.