Gebelik Kaç haftalıkken doktora gitmeliyim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde nslhnunl tarafından oluşturulan Gebelik Kaç haftalıkken doktora gitmeliyim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,627 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelik Kaç haftalıkken doktora gitmeliyim
Konbuyu başlatan nslhnunl
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan nslhnunl

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Doktora gitmeliyim kızlar ben 6haftalıkken gittim
Ben 8 haftalıkken kalp atışını gördüğüm için bakmadılar 12.haftada ikili test için gel dediler onu ayrı bi yerde bakıyorlar benim gittiğim erken gebelikti ama artık oraya gidilmiyormuş falan dedi işleyiş farklı olabilir hastanelerin

Nur Toygar Tıraz

Kayıtlı Üye
rank
Doktora gitmeliyim kızlar ben 6haftalıkken gittim
Canım ben çok erken öğrenmiştim gebeliğimi. Doktor göremez diye 2 hafta bekledim bu sürede 2 günde bir kan verdim beta değerlerimin takibi için sonra gittim 6+3 haftalikmis çok şükür kalp atışıda görüldü bebekte görüldü. Sen gittiğinde ne dedi doktor?

nslhnunl

Kayıtlı Üye
rank
Canım ben çok erken öğrenmiştim gebeliğimi. Doktor göremez diye 2 hafta bekledim bu sürede 2 günde bir kan verdim beta değerlerimin takibi için sonra gittim 6+3 haftalikmis çok şükür kalp atışıda görüldü bebekte görüldü. Sen gittiğinde ne dedi doktor?
Bende 6hafalık 4gün dedi doktor kalp atışları duydum bende iğne yazdı düşük riski için bide progestann hapı coraspirib yazdı başka bişi demedi bana
Bende onun için ne zaman doktora gideceğimi bilmiyorum

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Bende 6hafalık 4gün dedi doktor kalp atışları duydum bende iğne yazdı düşük riski için bide progestann hapı coraspirib yazdı başka bişi demedi bana
Bi sorun yaşamazsan 10. Haftada gidebilirsin bence canım ayda bir çağırıyor bi sıkıntı olmadığı sürece drlar

Nur Toygar Tıraz

Kayıtlı Üye
rank
Hiii su gün gel demedi mii unuttu heralde bir ay sonra git bence canım ilk kontrole beni de bir ay sonra cagirmisti

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar