Gebelik kesesi boyutu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde ~hatice tarafından oluşturulan Gebelik kesesi boyutu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,143 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Gebelik kesesi boyutu
Konbuyu başlatan ~hatice
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hayall

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Bende 4+6haftalikken gittim 5+4 olduğunu öğrendim Ozman kesem 7.5mmdi 2 hafta sonra tekrar çağırdı bu cuma gidicm inşallah kalp atışlarını duyarım ama benm hiçbir belirtim yok hamile olduğuna dair
Herkes bir olmaz canım hamileliği ne güzel mide bulantısı vs yok belkide daha geç başlar belki hiç başlamaz ama umarım ki hiç mide bulantısı yaşamazsın 🤲🏻

Hayall

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar benim bu ilk gebeliğim son adet tarihime göre 6 haftalık gebeyim ama ilişkiye adet tarihimden iki hafta sonra girmiştim doktor yine de 6 haftalık olduğunu söyledi daha sonra kese göründü fakat normalden çok küçük olduğunu söyledi eğer diğer hafta da gerektiği kadar gelişmezse kürtaj olunacağını söyledi buna benzer durum yaşayan var mı ya da 6 veya 4 haftalık ultrason görüntünüzü paylaşabilir misiniz
Hemen kürtaj a bağlamak ne alaka ya bı agizlarini hayra acsalar başka doktora git canım hakkında hayırlısı olsun inşallah 🤲🏻🌹

Tüm sayfalar yüklendi.