Sorum var Gebelik kesesi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Kübo tarafından oluşturulan Gebelik kesesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,468 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelik kesesi
Konbuyu başlatan Kübo
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kübo

Kübo

Kayıtlı Üye
rank
Meraba hanımlar 3.gebeligim şuan bugun doktor kontrolüne gittim 6+2 günlük kese gözüktü ama bebek göremedim dedi ama oluşuyor gibi dedi doktor haftaya gel hem kalp atışını hemde bebegi görürüz inşallah dedi sizce bu normalmi 2kizim var 2 sinde böyle sorun yaşamadım

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Meraba hanımlar 3.gebeligim şuan bugun doktor kontrolüne gittim 6+2 günlük kese gözüktü ama bebek göremedim dedi ama oluşuyor gibi dedi doktor haftaya gel hem kalp atışını hemde bebegi görürüz inşallah dedi sizce bu normalmi 2kizim var 2 sinde böyle sorun yaşamadım
Kesinlikle normal annesi hiç endiselenme haftaya görürsün Allahn izniyle🤗

Kübo

Kayıtlı Üye
rank

Slv

Kayıtlı Üye
rank
Bende 6+1 de gitmistim kese var bebek kesenin icinde olusmamis daha dedi normal yani canim önce kese gorunuyo 7 haaftdan sonra beebk gorunuyo bende oyle olmustu yani kafana takma yani sağlıkla gelsin ins

Tüm sayfalar yüklendi.