Sorum var Gebelik kolekstazı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Kelemnur tarafından oluşturulan Gebelik kolekstazı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 412 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelik kolekstazı
Konbuyu başlatan Kelemnur
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aleyna Yavuz

Kelemnur

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kolekstaz olup gününde doğum yapanlar varmı aranızda 38+2 yim doktorlar sezeryan yapmak istiyor ben normal istiyorum çatim darmiş sözde çoksa inanmadim pek uğraşmaktan kesmek istiyorlargibi hissettim sancimi beklesem acilmam olurmu diye düşünüyorum bı yandan bebeğe zarar gelirmi diye korkuyorum bana bir fikir verin lütfen 🤲

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Merhaba kolekstaz olup gününde doğum yapanlar varmı aranızda 38+2 yim doktorlar sezeryan yapmak istiyor ben normal istiyorum çatim darmiş sözde çoksa inanmadim pek uğraşmaktan kesmek istiyorlargibi hissettim sancimi beklesem acilmam olurmu diye düşünüyorum bı yandan bebeğe zarar gelirmi diye korkuyorum bana bir fikir verin lütfen 🤲
Canım çatı darlığın varsa doktor riske girmek istememiştir. Normal doğum esnasinda bazı problemler olabilir. Doğum şekli önemli değil Senin ve bebeğinin sağlığı önemli.

Çiçek20

Kayıtlı Üye
rank
Canım bence doktorunu dinle hakkında hayırlısı neyse o olsun İnşaAllah 🤲🙏

Doktorunu dinle canım , rabbim sağ Salim kucağına almayı nasip etsin inşallah

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kuzum başka doktora da göründunmu

Kelemnur

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum başka doktora da göründunmu
Şimdi şöyle bı bir test için beni araştırmaya gönderdiler kolekstaz olup olmadığımı anlamak için o test orda yapılmıyormus sadece kasintilarimdan ve karaciğer enzimlerinin yüksek olmasından direk dogumhaneye yatisimi yaptılar ben olduğunu bile anlamadım iki bayan doktor catimi muayene etti normal olabilir dedi sonra erkek geldi eline jel sürmeden direk daldı canım çok yandı bağırdım bırak beni diye sen bu şekilde normal yapamazsın dar filan dedi diğerleri niye öyle demedi zaten beklemen hata sancıyı bekleyen kadar hadi çocuğuna bişey olsa filan sezeryan yapalım dedi içime sinmedi imza atıp çıktım özele geldim oda daha mueyene etmeden bana sezeryan diyor normalin adını bile ağzına almıyor millet uğraşmak istemiyorki diyorum bir suni sancı verin belki dogurcam kimse uğraşmıyor

Okyanusgülü

Kayıtlı Üye
rank
Canım iki buçuk ay önce bende sezeryan doğum yapdm hep normal seyretti durumum ama açılma yokdu bide çatı darlığı var dedi mecbur sezeryan oldum dokdor riske etmez bence senide

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Şimdi şöyle bı bir test için beni araştırmaya gönderdiler kolekstaz olup olmadığımı anlamak için o test orda yapılmıyormus sadece kasintilarimdan ve karaciğer enzimlerinin yüksek olmasından direk dogumhaneye yatisimi yaptılar ben olduğunu bile anlamadım iki bayan doktor catimi muayene etti normal olabilir dedi sonra erkek geldi eline jel sürmeden direk daldı canım çok yandı bağırdım bırak beni diye sen bu şekilde normal yapamazsın dar filan dedi diğerleri niye öyle demedi zaten beklemen hata sancıyı bekleyen kadar hadi çocuğuna bişey olsa filan sezeryan yapalım dedi içime sinmedi imza atıp çıktım özele geldim oda daha mueyene etmeden bana sezeryan diyor normalin adını bile ağzına almıyor millet uğraşmak istemiyorki diyorum bir suni sancı verin belki dogurcam kimse uğraşmıyor
Anladım kuzum Allah yardımcın olsun inşaallah

Tüm sayfalar yüklendi.