Gebelik kolestazı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Linda tarafından oluşturulan Gebelik kolestazı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 412 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelik kolestazı
Konbuyu başlatan Linda
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hayalcianne
L

Linda

Guest
İyi akşamlar yaklaşık 2 hafta önce ellerim ve ayaklarım kaşınmaya başladı kan testimde ast 41 alt 47 çıktı doktor safra asitlerime bakılmasını istedi oda 5.35 çıktı çok yüksek değil ama ursactive diye bir ilaç verdi gece yatarken 3 tane içmeliymişim bu arada 1 haftadır vitaminlerimi içmiyorum kaşıntım bitti gibi bir şey ama ursactive kullanıp kullanmama konusunda çok kararsızım çünkü reçetesinde bebekte büyüme ve gelişme geriliği görülebilir yazıyor başına böyle bir şey gelen var mı bir fikir verirmisiniz?

~canan~

Kayıtlı Üye
rank
İyi akşamlar yaklaşık 2 hafta önce ellerim ve ayaklarım kaşınmaya başladı kan testimde ast 41 alt 47 çıktı doktor safra asitlerime bakılmasını istedi oda 5.35 çıktı çok yüksek değil ama ursactive diye bir ilaç verdi gece yatarken 3 tane içmeliymişim bu arada 1 haftadır vitaminlerimi içmiyorum kaşıntım bitti gibi bir şey ama ursactive kullanıp kullanmama konusunda çok kararsızım çünkü reçetesinde bebekte büyüme ve gelişme geriliği görülebilir yazıyor başına böyle bir şey gelen var mı bir fikir verirmisiniz?
Allah şifa versin kac haftalıksınız

Ceren

Kayıtlı Üye
rank
Çok geçmiş olsun aynı şikayetler bendede var kaşıntıdan uyuyamıyorum bu hafta bende randevu aldım ilaçla durdumu kaşıntı ben 26 haftalık gebeyim siz kaç haftalıksınız🥰

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar