Gebelik lekeleri için teri saçla silmek

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ebruli tarafından oluşturulan Gebelik lekeleri için teri saçla silmek başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,937 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelik lekeleri için teri saçla silmek
Konbuyu başlatan Ebruli
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ebruli

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Böyle bişey var mı illa doğum anında mi silmek gerekiyor yoksa sancı çekerken de silsek olur mu bilen var mı
Canım doğumda bebde çok terledim sancı çekerken ebem 50 yaşındaydı eski toprak tecrübeli önce dediki terini kendi saçıyla silin dedi sonra suratıma baktı aa hiç lekesi yokmuşki zaten dedi. Sanırım leke olmasın diye diyorlar

Ebruli

Kayıtlı Üye
rank
Canım doğumda bebde çok terledim sancı çekerken ebem 50 yaşındaydı eski toprak tecrübeli önce dediki terini kendi saçıyla silin dedi sonra suratıma baktı aa hiç lekesi yokmuşki zaten dedi. Sanırım leke olmasın diye diyorlar
İşte eskiler söylüyor lekesi olanın geçsin diye

Ciçiş örgüler

Kayıtlı Üye
rank
Benim ilk hamileliğimde olmuştu biraz kaldı şimdi daha beter oldu bi umut işte ne kullandiysam gecmiyo 😊 teşekkür ederim yinede boşuna ugrasmiyim o an 😅
Cildiyeye bi görün dogumdn sonra bişeler önerir belki
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kız yok öle seyler hurafe bunlar. Bak ben eski kafayı cok sewerim bu bir gercek tecrübeliler ama simdi bu da hurafe ne sacı bası ben silmedim neden gecti o zaman bnm vardı leke bu dogumda yüzümde

Ebruli

Kayıtlı Üye
rank
Cildiyeye bi görün dogumdn sonra bişeler önerir belki
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kız yok öle seyler hurafe bunlar. Bak ben eski kafayı cok sewerim bu bir gercek tecrübeliler ama simdi bu da hurafe ne sacı bası ben silmedim neden gecti o zaman bnm vardı leke bu dogumda yüzümde
İlkinden sonra gittim verdiği krem hiç bı ise yaramadı sürekli güneş kremi kullanmam rağmen

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar