Gebelik öncesi havuza gidilir mi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Kübra.ydn tarafından oluşturulan Gebelik öncesi havuza gidilir mi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 738 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı Gebelik öncesi havuza gidilir mi
Konbuyu başlatan Kübra.ydn
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kübra.ydn

Kübra.ydn

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar,
Şuan bebek düsünüyoruz bu süreçte havuza gitmenin bir zararı olur mu acaba ?
Bu konuda bilgisi olan paylasirsa cok sevinirim:)

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar,
Şuan bebek düsünüyoruz bu süreçte havuza gitmenin bir zararı olur mu acaba ?
Bu konuda bilgisi olan paylasirsa cok sevinirim:)
Hamilelikten süphelenirken bile olimpik havuzda yüzdüm saatlerce denize gittim o ay ayağım denizden havuzdan cikmadi sonra hamile olduğumu öğrendim ben habire havuza denize giriyoruz diye gelmiyor adetim sanıyordum 🤗

Kübra.ydn

Kayıtlı Üye
rank
Hamilelikten süphelenirken bile olimpik havuzda yüzdüm saatlerce denize gittim o ay ayağım denizden havuzdan cikmadi sonra hamile olduğumu öğrendim ben habire havuza denize giriyoruz diye gelmiyor adetim sanıyordum 🤗
Teşekkür ederim cevabın için:) bazı doktorlar zararli olabilir diyorlar ama ben yine de boyle bir durum yasayan vardir diye sormak istedim cok tesekkur ederim😊

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Teşekkür ederim cevabın için:) bazı doktorlar zararli olabilir diyorlar ama ben yine de boyle bir durum yasayan vardir diye sormak istedim cok tesekkur ederim😊
Rica ederim Enfeksiyon riskinden dolayı diyorlar temizliğine güvendiğin bir yer varsa gidebilirsin hamam zararlı hamileler için diye biliyorum birtek

Kübra.ydn

Kayıtlı Üye
rank
Rica ederim Enfeksiyon riskinden dolayı diyorlar temizliğine güvendiğin bir yer varsa gidebilirsin hamam

Rica ederim Enfeksiyon riskinden dolayı diyorlar temizliğine güvendiğin bir yer varsa gidebilirsin hamam zararlı hamileler için diye biliyorum birtek
Evet onu bende duydum. Temizlik konusu kafamı karıstiriyor biraz bakalim dusuneyim azıcık😊

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar