Gebelik şekeri

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Saripapatyam tarafından oluşturulan Gebelik şekeri başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 536 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelik şekeri
Konbuyu başlatan Saripapatyam
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Saripapatyam

Saripapatyam

Kayıtlı Üye
rank
Kzlar sağlık ocağında yapılan şeker testim sınırda çıkmıştı snra komşumda ölçüm aletiyle ben ölçtüm sınırın üzerinde. Cmrtsi şeker yüklemesi yapılacak ama şimdi de ölçtüm 170 çıkıyor yanı yüksek 😓 ne yapabilirim bi zararı var mı şuan 22 haftalığız

Yeşim kuzey

Kayıtlı Üye
rank
Aç karına mi yaptınız.testi yok karnina.mi bende aksamdan meyve yedim tatlı bayağı tuketmistim saat dokuzdan sonra sabah da test verdim sınırı gecmisti doktor da tekrar verelim bişey yemiycektin dedi bı de sabah aç olucaksin dedi bı sonraki test normal çıkmıştı bazen yemekle.de alakalı olabiliyor

Saripapatyam

Kayıtlı Üye
rank
Aç karına mi yaptınız.testi yok karnina.mi bende aksamdan meyve yedim tatlı bayağı tuketmistim saat dokuzdan sonra sabah da test verdim sınırı gecmisti doktor da tekrar verelim bişey yemiycektin dedi bı de sabah aç olucaksin dedi bı sonraki test normal çıkmıştı bazen yemekle.de alakalı olabiliyor
Sağlık ocaktaki tok karnına 139 cıktı sınır 140mis önce yoktur diyordum ama malesef evde de ölçünce yüksek geliyr😏

Haşikio:)

Kayıtlı Üye
rank
Tok karnina yuksek cikabiliyo canim eger sekerli cay yada sekerli biseyleri fazla kacirdiysan bide bence seker yuklemesi yaptirma ben iki gebeligimdede yaptirmadim hic bi sorun olmadi bide aclik sekerine baktir o onemli

Yeşim kuzey

Kayıtlı Üye
rank
Sağlık ocaktaki tok karnına 139 cıktı sınır 140mis önce yoktur diyordum ama malesef evde de ölçünce yüksek geliyr😏
Canim tok karına benimde 148 çıkmıştı ama aksam saat 9 Dan sonra tatlı meyve tükettim demiştim doktor görünce sonucu korkmuştu seni takibe alalım dedi makine al evde ölç dur sana da bebeğe de zararlı şeker dedi aç olunca verdim sonucu normal çıkmıştı siz aç karına ölçtun mu şekerinizi 🤔

Saripapatyam

Kayıtlı Üye
rank
Canim tok karına benimde 148 çıkmıştı ama aksam saat 9 Dan sonra tatlı meyve tükettim demiştim doktor görünce sonucu korkmuştu seni takibe alalım dedi makine al evde ölç dur sana da bebeğe de zararlı şeker dedi aç olunca verdim sonucu normal çıkmıştı siz aç karına ölçtun mu şekerinizi 🤔
Aç olunca 90 çıkıyor

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Kzlar sağlık ocağında yapılan şeker testim sınırda çıkmıştı snra komşumda ölçüm aletiyle ben ölçtüm sınırın üzerinde. Cmrtsi şeker yüklemesi yapılacak ama şimdi de ölçtüm 170 çıkıyor yanı yüksek 😓 ne yapabilirim bi zararı var mı şuan 22 haftalığız
Şeker yüklemesini yaptır canım yüksek çıkıyorsa önemli o gebelikte şeker riskli bebek içinde senin için de, aç karnına git ama gece 12den sonra bişey yeme hastaneye gideceğin zaman geçmiş olsun bi sorun çıkmaz inşallah

Saripapatyam

Kayıtlı Üye
rank
Şeker yüklemesini yaptır canım yüksek çıkıyorsa önemli o gebelikte şeker riskli bebek içinde senin için de, aç karnına git ama gece 12den sonra bişey yeme hastaneye gideceğin zaman geçmiş olsun bi sorun çıkmaz inşallah
Sağol cnm doktorunda öyle dedi cmrtsi ac karnına gidicem erkenden hayırlısı
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canim normal demekki kendini korkutma şeker yüklemesini yaptır gene sen tedbir amaçlı zararlı bişey değil aklında bişey kalmasin genelde aç olunca yap ölçümlerini 😉
Aynen yaptricam cmrtsi

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar